havadurum

Vali Aktaş 112 Acil Çağrı Merkezindeki Hizmetleri İnceledi

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, vatandaşların hayatını kurtarmak için önemli bir rol oynayan 112 Acil Çağrı Merkezini ziyaret etti. Vali Aktaş, merkezin çalışma şekli, personel durumu ve gelen çağrıların değerlendirilmesi hakkında bilgi aldı. Vali Aktaş, ayrıca merkezde görev yapan personelle de sohbet ederek moral verdi.

866

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, 112 Acil Çağrı Merkezini ziyaret ederek vatandaşların 24 saat esasına göre nasıl hizmet aldıklarını yerinde gördü. Vali Aktaş, merkezde çalışan personelle de sohbet ederek başarılar diledi.

Merkezdeki Çalışmalar Hakkında Bilgi Aldı

Vali Aktaş, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü V. Abbas Aslan’dan merkezin çalışma sistemi, personel sayısı, ekipman durumu ve gelen çağrıların değerlendirilmesi hakkında bilgi aldı. Vali Aktaş, merkezin vatandaşların hayatını kurtarmak için önemli bir görev üstlendiğini belirterek, çağrı merkezine gelen ihbarların ciddiyetle ele alınması gerektiğini vurguladı.

Personel ile Sohbet Etti

Vali Aktaş, 112 Acil Çağrı Merkezi personelini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi alan Vali İlhami Aktaş, tüm personele çalışmalarında başarılar diledi. Vali Aktaş, personelin moral ve motivasyonunun yüksek olmasının hizmet kalitesini artıracağını ifade ederek, personelin talep ve sorunlarını da dinledi.

(Şerife Turhanlı)

Paylaş