DOLAR 31.1445 %0.15
EURO 33.8335 %0.06
G.ALTIN 2035.8408 %0.20
BITCOIN 57178.4306 %4.99
ETHERIUM 3238.1544 %1.66
havadurum

Öğretmenler Günü’nde Vali Aktaş’tan Öğretmenlere Ziyaret

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş ve eşi Songül Aktaş, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenlerle birlikte bir program düzenlediler. Programda, öğretmenlerin sorunlarını dinleyen ve başarı dileklerini ileten Vali Aktaş, eğitimin önemine vurgu yaptı.

748

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş ve eşi Songül Aktaş, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmenleri unutmadılar. Öğretmenlerle bir araya gelen Vali Aktaş ve eşi, onlara hem moral hem de eğlence veren bir program hazırladılar. Programda, öğretmenlerin mesleki ve kişisel gelişimlerine değinen Vali Aktaş, eğitimin toplumun geleceği için çok önemli olduğunu vurguladı.

Deniz Polisevinde Müzik Dinletisi

Program, Deniz Polisevinde gerçekleştirildi. Programa; Vali İlhami Aktaş ve eşi Songül Aktaş, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Maarif Müfettişleri, Okul Müdürleri, öğretmenler ve aday öğretmenler katıldı. Programın sonunda, Akçansa Güzel Sanatlar Lisesi Öğretmenleri tarafından hazırlanan müzik dinletisi sunuldu. Öğretmenler, seslendirdikleri şarkılarla hem eğlendiler hem de duygu dolu anlar yaşadılar.

İl Milli Eğitim Müdürü’nden Konuşma

Programda, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz, günün anlam ve önemine ilişkin bir konuşma yaptı. Yılmaz, öğretmenlerin toplumun gelişmesinde ve değişmesinde büyük bir rol oynadığını belirterek, öğretmenlik mesleğinin kutsal ve onurlu bir görev olduğunu söyledi. Yılmaz, öğretmenlere verdikleri emekler ve katkılar için teşekkür etti.

Vali Aktaş’tan Öğretmenlere Tebrik

Öğretmenlerle sohbet ederek bir süre görüşen Vali İlhami Aktaş, eğitim öğretim yılının huzurlu ve başarılı geçmesi dileklerinde bulunarak, öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı. Vali Aktaş, öğretmenlerin mesleki ve kişisel gelişimlerine destek olmaya devam edeceklerini ifade etti. Vali Aktaş, öğretmenlerin toplumun geleceğini şekillendirdiğini ve gelecek nesillerin yetişmesinde büyük bir sorumluluk taşıdığını vurguladı. Vali Aktaş, öğretmenlere başarılarının devamını diledi.

(Saim Tunçman)

Paylaş