havadurum

Evreşe Belediye Başkanı Uysal, Turan’ı ziyaret etti

İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan’ı Evreşe Belediye Başkanı Hakkı Uysal ziyaret etti. Turan, “İşimiz, çok görevimiz ağır. Belediyelerimizi 'Türkiye Yüzyılı'na hazırlamak için, Ak Parti İl Başkanımız Naim Makas ile birlikte Çanakkalemizi, Gelibolumuzu, Evreşemizi ve yapılacak yatırımlarımızı konuştuk” dedi.

1878

Turan’ın makamında gerçekleştirilen ziyarette Evreşe Belediye Başkanı Uysal’a Ak Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas da eşlik etti. Ziyaretle ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan Turan, “Yerel seçimlerde bayrağı Gelibolu Belediye Başkanı seçilen Ali Kamil Soyuak’tan devralan, Hakkı Uysal Başkanımız ziyaretimize geldi.

Evreşe’de yapılan kıymetli hizmetler sonucunda başkanımızı Gelibolu’ya taşıyan Hakkı başkanımız, bundan sonra daha iyisini yapmak için kolları sıvadı. İşimiz, çok görevimiz ağır. Belediyelerimizi 'Türkiye Yüzyılı'na hazırlamak için, Ak Parti İl Başkanımız Naim Makas ile birlikte Çanakkalemizi, Gelibolumuzu, Evreşemizi ve yapılacak yatırımlarımızı konuştuk. Her zaman olduğu gibi bundan sonra da Evreşemize yapılacak hizmetlere omuz vermeye sonuna kadar devam edeceğiz. Seçimlerde büyük başarıyla Belediye Başkanı seçilen Hakkı Başkanımızı tebrik ediyor, değerli ziyaretlerinden dolayı yürekten teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

(ERHAN TAYLAN)
Paylaş