havadurum

Efsane Geri Dönüyor: Şevket Çoruh Arka Sokaklar'da!

Uzun bir aradan sonra efsane geri dönüyor! 17 sezon boyunca Arka Sokaklar'da Komiser Mesut Güneri karakterine hayat veren Şevket Çoruh, diziye yeniden dahil oldu. Bu dönüş, Arka Sokaklar hayranları arasında büyük bir heyecan yarattı. Sosyal medyada Mesut Komiser'in dönüşüne dair yorumlar ve paylaşımlar yoğun bir şekilde yapılmaya başladı.

920

Uzun bir aradan sonra efsane geri dönüyor! 17 sezon boyunca Arka Sokaklar'da Komiser Mesut Güneri karakterine hayat vererek izleyicilerin kalbini kazanan Şevket Çoruh, diziye veda ettikten sonra hayranlarını üzmüştü. Fakat son gelen haberlere göre Çoruh, Arka Sokaklar'a geri dönmeye hazırlanıyor!

Şevket Çoruh Neden Arka Sokaklar'dan Ayrıldı?

Şevket Çoruh, 2022 yılında Arka Sokaklar'dan ayrıldığını duyurmuştu. Ayrılışının sebebi olarak ise yorgunluk ve yeni projeler üzerinde çalışmak istediğini belirtmişti.

Şevket Çoruh'un Arka Sokaklar'a Dönüş Sebebi

Şevket Çoruh'un Arka Sokaklar'a dönüş sebebi tam olarak bilinmemekle birlikte, dizi yapımcılarından gelen teklifi kabul ettiği ve senaryoyu beğendiği ifade ediliyor.

Mesut Komiser'in Dönüşü Arka Sokaklar'a Nasıl Bir Etki Yaratacak?

Mesut Komiser'in dönüşü, Arka Sokaklar'ın reytinglerinde bir artışa neden olması bekleniyor. Ayrıca, dizinin sadık izleyicileri arasında da büyük bir sevinç yaratacak.

Şevket Çoruh Arka Sokaklar'da Ne Kadar Kalacak?

Şevket Çoruh'un Arka Sokaklar'da ne kadar kalacağı şu anda bilinmiyor. Yapımcılardan bu konuda bir açıklama yapılmadı.

Arka Sokaklar'ın Yeni Sezonundan İlk Görüntüler

Arka Sokaklar'ın yeni sezonundan ilk görüntüler de yayınlandı. Yayınlanan görüntülerde Mesut Komiser'in geri dönüşüne dair heyecan verici sahneler yer alıyor.

(YUNUS ERZİNCANLI)
Paylaş