DOLAR 28.9922 %0.00
EURO 31.2255 %0.00
G.ALTIN 1866.6203 %0.00
BITCOIN 43811.7707 %-1.27
ETHERIUM 2351.6857 %-0.64
havadurum

ÇTSO Heyeti katılımcılar arasında yerini aldı

ÇTSO, "Stratejik Planlama Ve İş Planları Risk Yönetimi" eğitimine katılım sağladı.

745
Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında akredite Oda/Borsalara yönelik olarak TOBB'da Stratejik Planlama/İş Planları Risk Yönetimi Eğitimi düzenlendi. TOBB Merkezi'nde düzenlenen eğitime, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Sema Sandal ile Ticaret Sicil Müdürü ve Akreditasyon Sorumlusu Şerife Kurt katılım sağladı.

ÇTSO Akreditasyon Sorumlusu Şerife Kurt sunum yaptı
ÇTSO Genel Sekreteri Sema Sandal ile Ticaret Sicil Müdürü ve Akreditasyon Sorumlusu Şerife Kurt'un katılım sağladığı Stratejik Planlama Ve İş Planları Risk Yönetimi Eğitimi'nde; stratejik planlamanın yeni akreditasyon standardı kapsamındaki beklentileri anlatılarak, akreditasyon sisteminde stratejik planlamada zorluk çekilen konular açıklığa kavuşturuldu. 2 gün süren eğitim boyunca; Yeni Akreditasyon Standardı Stratejik Planlama Maddesi ile Yeni Akreditasyon Standardına Göre Stratejik Planlama Süreci Yönetimi ve İş Planı Risk Yönetimi konuları detaylandırılarak örnek uygulamalar yapılan grup çalışmalarında ÇTSO Akreditasyon Sorumlusu Şerife Kurt sunum yaptı.

Sandal; "Stratejik planlar konusunda detaylı bilgiler edindik "
Düzenlenen eğitim ile ilgili bilgi veren Sema Sandal; "TOBB tarafından düzenlenen bu eğitim ile yeni akreditasyon standartları, güncellenen koşullar ve bu koşullar doğrultusunda hazırlamamız gereken stratejik planlar konusunda detaylı bilgiler edindik. ÇTSO olarak, burada edindiğimiz bilgilerle Odamızın Birliğimizce tescillenmiş olan yıldızlı hizmet kalitesini daha da artırmak için çalışmaya devam edeceğiz" dedi.
(Nevin Yüksel)
Paylaş