havadurum

Yargı, yeni fragmanıyla Times Meydanı'nda

Kanal D'nin; Ay Yapım imzalı dizisi 'Yargı'nın merakla beklenen üçüncü sezonu 24 Eylül'de başlıyor. Dizinin yeni sezonundan yayınlanan ilk tanıtımı, Times Meydanı'ndaki dijital ekranda da gösterildi.

1048
Ay Yapım imzalı 'Yargı' dizisi, 24 Eylül'de Kanal D ekranında üçüncü sezonuna başlayacak. Oyuncu kadrosu ve hikayesiyle iki sezondur seyirciyi hem Türkiye'de hem de dünyanın birçok ülkesinde ekran başına kilitleyen Ay Yapım imzalı Yargı dizisinden yeni sezon tanıtımı yayınlandı. Başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı dizinin yeni sezon tanıtımı, New York'ta yer alan ünlü Times Meydanı'ndaki dijital ekranda da gösterildi.

Kadroda yeni oyuncular katıldı

Yargı'nın 3'üncü sezonunda kadroya yeni isimler dahil oldu. Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş gibi isimlerden oluşan başarılı kadroya bu sezon Ferit Kaya, Seda Türkmen, Müge Bayramoğlu, Çağla Demir, Alican Altun, Ulvi Kahyaoğlu, Özlem Türay ve Ayşen Sezerel Yargı'nın yeni sezonuna katıldı.
(Haber Merkezi)

Paylaş