havadurum

The Walking Dead: The Ones Who Live TV+ İle Türkiye’de!

Dünya çapında büyük bir izleyici kitlesi tarafından takip edilen The Walking Dead'in hayranları için heyecan verici bir haber var. Amerikan televizyon dizisinin altı bölümlük yeni devam serisi olan "The Walking Dead: The Ones Who Live", artık Türkiye'de TV+ platformunda izleyicilerle buluşuyor.

1310

ABD’de milyonlarca izleyiciye sahip olan efsanevi televizyon dizisi The Walking Dead’in merakla beklenen yeni devam dizisi Türkiye’de de izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. TV+ platformunda 26 Şubat'ta yayınlanacak olan 'The Walking Dead: The Ones Who Live', Rick ve Michonne’un çarpıcı hikayesini ekranlara taşıyacak.

Yeni Devam Dizisi: The Ones Who Live

The Walking Dead hayranlarının heyecanla beklediği devam dizisi 'The Ones Who Live', Rick ile Michonne’un uzun süre ayrı kalmaları ve birbirlerini bulma mücadelesini odak noktasına alıyor. Her biri 60 dakikadan oluşan toplamda 6 bölümden oluşacak olan dizi, seyircilere haftalık dozunda heyecan sunacak.

Rick ve Michonne'un Macerası

Başrollerde Danai Gurira ve Andrew Lincoln’un yer aldığı dizide, Rick ve Michonne’un zorlu yolculuğu izleyicilere nefes kesen anlar yaşatacak. ABD ile aynı anda Türkiye’de de ekrana gelecek olan dizi, izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunmayı hedefliyor.

The Walking Dead Dizisinin Yeni Bölümleri TV+’ta!

The Walking Dead'in devam dizisi 'The Ones Who Live', Türkiye’de TV+ platformunda özel olarak yayınlanacak. Her hafta yeni bir bölümle izleyicilerin karşısına çıkacak olan dizi, tüm dikkatleri üzerine çekmeye aday.

Dizi Tutkunlarını Bekleyen Büyük Heyecan

Geçtiğimiz yıllarda Türkiye’de büyük ilgi gören The Walking Dead devam dizileri, bu kez de 'The Ones Who Live' ile izleyicilerle buluşacak. Rick ve Michonne’un destansı hikayesi, TV+’ın izleyicilere sunacağı enfes bir deneyimle hayat bulacak.

(HABER MERKEZİ)
Paylaş