DOLAR 27.4424 %1.71
EURO 28.9651 %1.55
G.ALTIN 1652.8542 %0.36
BITCOIN 26443.13 %0.80
ETHERIUM 1622.64 %1.80
BIST100 8271.73 %1.61
havadurum

Tekirdağ Süleymanpaşa'da Ruhsatsız Tabanca ve Uyuşturucu Ele Geçirildi

Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde gerçekleşen operasyonda ruhsatsız bir tabanca ve esrar maddesi ele geçirildi. Aynı gün Kapaklı ilçesinde yapılan bir üst aramada ise uyuşturucu madde bulunduran bir zanlı gözaltına alındı.

778

Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde gerçekleşen bir operasyon sonucunda, güvenlik güçleri tarafından bir otomobilde yapılan aramada bir ruhsatsız tabanca ve 3 gram esrar ele geçirildi. Olay, Kumbağ Mahallesi'nde şüpheli bir otomobilin durdurulmasıyla başladı. İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, araç içerisindeki durumdan şüphelenerek detaylı bir arama gerçekleştirdi ve sonucunda bu yasa dışı maddeleri buldu. Operasyonun ardından otomobil sürücüsü olan A.Ç. hemen gözaltına alındı. Emniyet güçleri, bu tür suçlarla mücadeleyi kararlılıkla sürdürüyor.

Kapaklı'da Uyuşturucu Ele Geçirildi, Zanlı Gözaltında

Kapaklı ilçesinde polis ekipleri tarafından bir kişinin üst araması sırasında uyuşturucu madde ele geçirildi. İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Pınarça Mahallesi'nde şüphelendikleri D.A'yı durdurdu ve üst araması yapıldı. Sonucunda, D.A'nın üzerinde 20 gram bonzai, 3 gram metanfetamin ve uyuşturucu hap bulundu. Şüpheli olan D.A. hemen gözaltına alındı. Kapaklı ilçesinde uyuşturucu madde bulundurmanın yasak olduğu unutulmamalıdır.

Malkara'da Ruhsatsız Tabanca İle Yakalanan Şüpheli Gözaltına Alındı

Malkara ilçesinde, Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından gerçekleştirilen bir operasyon sonucunda, bir evde ruhsatsız bir tabanca ele geçirildi. İhbar üzerine harekete geçen ekipler, Kavakçeşme Mahallesi'nde bulunan evde silah sesi geldiği bilgisi üzerine hemen adrese ulaştı.

Ekipler, evde yaptıkları aramada, ruhsatsız tabanca, 28 mermi ve 2 bıçak buldu. Ev sahibi derhal gözaltına alındı. Malkara ilçesinde silahsızlanma ve illegal silah bulundurmanın ciddi sonuçları olduğunu unutmamak önemlidir. Emniyet güçleri, halkın güvenliğini sağlamak için faaliyetlerini sürdürüyor.
(AA)
51896_wysiwyg_33699_tekirdag-suleyman-pasa-ruhsatsiz-silah-2.jpg

Paylaş