havadurum

MasterChef All Star’da Şok Veda! Kim Elenip Yarışmaya Veda Etti?

TV8’in sevilen yemek yarışması MasterChef All Star’da heyecan dorukta. 1 Ekim 2023 Pazar akşamı yayınlanan bölümde yarışmacılar porçini mantarı ve tereyağı ile yemek yaparak eleme heyecanı yaşadı. MasterChef’te dün akşam şeflerin oylaması ile bir isim MasterChef All Star sezonuna veda etti. Peki MasterChef’te dün eleme finaline kimler kaldı? MasterChef 1 Ekim 2023 kim elendi? İşte yarışmaya veda eden isim…

1075

MasterChef All Star’da elenen isim merak ediliyor. TV8’in sevilen yemek yarışması MasterChef All Star’da her hafta bir yarışmacı yarışmaya veda ediyor. 1 Ekim 2023 Pazar akşamı yayınlanan bölümde yarışmacılar porçini mantarı ve tereyağı ile lezzetli bir yemek yapmak için mücadele verdi. Jüri üyelerinin yaptığı değerlendirme sonrası ilk tur sonunda yukarı çıkan isimler; Eren, Barış, Esra oldu. Diğer yarışmacılar ise bu kez kader turunu oynamak için siyah önlüklerini giyerek yeniden tezgah başına geçti.

MasterChef’te Dün Eleme Finaline Kimler Kaldı?

MasterChef All Star’ın 1 Ekim tarihli son bölümünde, eleme potasında yer alan Batuhan, Kıvanç, Esra, Barış, Uğur, Tanya ve Eren ilk turda porçini mantarı ve tereyağı ile yaratıcı yemek yapmak için mücadele verdi. Danilo, Somer ve Mehmet Şef’in verdikleri süre sonunda yarışmacılar oldukça farklı yemekler ortaya çıkardı. Jüri üyelerinin yaptığı değerlendirme sonrası ilk tur sonunda yukarı çıkan isimler; Eren, Barış, Esra oldu. Diğer yarışmacılar ise bu kez kader turunu oynamak için siyah önlüklerini giyerek yeniden tezgah başına geçti.

MasterChef Kim Elenip Yarışmaya Veda Etti?

Heyecanlı ve gergin geçen turun sonunda sürenin bitmesiyle birlikte yarışmacılar tabaklarını şeflere sundu. Tadım yapan şefler oy birliği ile final eleme etabından geçen ilk yarışmacılar Batuhan ve Kıvanç oldu. Bu haftanın eleme adayı olan üç isim ilk turda potadan çıkarken, eleme finaline Tanya ve Uğur kaldı. Gecenin sonunda şeflerin oylaması ile bir isim MasterChef All Star sezonuna veda etti. MasterChef All Star’dan elenen isim Uğur oldu. Elenen yarışmacının “Ben elimden geleni son ana kadar yaptım, son dakikaya kadar pes etmedim. Burada olmayı da çok istemezdim. Tamamen gururum kırıldı” sözleri dikkat çekti.

MasterChef All Star’da elenen isim Uğur’un ardından kalan 9 yarışmacının mücadelesi devam ediyor. Yeni bölümlerde neler olacağı merakla bekleniyor.

(Saim Tunçman)

Paylaş