havadurum

İYİ Parti tam kadro Bayramiç’te 

İYİ Parti Çanakkale Milletvekili Rıdvan Uz ve İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, İYİ Parti Bayramiç Belediye Başkan Adayı Özgür Acar'ı desteklemek için seçim çalışmalarında yer aldı. 

1139

Yerel seçim heyecanı hızla yaklaşırken, İYİ Parti Bayramiç Belediye Başkan Adayı Özgür Acar, seçim çalışmalarında aktif bir şekilde sahada yer alıyor. Kapalı pazaryerinde pazarcı esnafıyla buluşan Acar, sorunları dinleyerek çözüm önerilerini paylaştı. İYİ Parti'nin güçlü isimleri de bu önemli seçim sürecinde Acar'ı yalnız bırakmadı. İYİ Parti Çanakkale Milletvekili Rıdvan Uz ve İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, pazaryeri ziyaretlerinde Acar'a eşlik ettiler. Parti üyeleri de seçim atmosferine renk katarak desteklerini ortaya koydular.

Özgür Acar, seçim çalışmalarına bağımsız bir aday olarak başlamış, ardından İYİ Parti çatısı altında yer alarak güçlü bir birliktelik oluşturmuştu. Kapalı pazaryerinde pazarcı esnafıyla bir araya gelerek onların sorunlarını dinleyen Acar, seçilmesi durumunda pazarcı esnafının her zaman yanında olacaklarını belirtti.

Acar'ın açıklamalarında öne çıkan mesajlar arasında, "Çanakkale'nin incisi Bayramiç'imizde bugün pazarcı esnafımızı ziyaret ettik. Sorunlarına kulak verip, fikirlerini dinledik. Biz de çözüm önerilerimizi kendileriyle paylaştık. Allah nasip eder de seçimlerden alnımızın akıyla çıkarsak, pazarcı esnafımızın daha iyi şartlarda çalışabilmeleri için elimizden gelenin en iyisini yapacağız" şeklinde oldu.

(HABER MERKEZİ)
Paylaş