havadurum

Başarılı öğrenciler ödüllendirildi

Vali İlhami Aktaş ve İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz'ın katılımıyla gerçekleşen törende, çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrenciler ödüllerini aldı.

831

İl Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen resim, şiir, mektup yazma gibi yarışmalarda dereceye giren öğrencilerin ödüllendirildiği ödül töreni Gazi Ortaokulu’nda gerçekleştirildi. Ödül Törenine; Vali İlhami Aktaş, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hasan Ergüven, Şube Müdürü Ahmet Güngör, Gazi Ortaokulu Müdürü Muhammed Yılmaz, okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla başlayan ödül töreninde Vali İlhami Aktaş tarafından bir konuşma gerçekleştirildi. Yapılan konuşmanın ardından Vali İlhami Aktaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Okul Öncesi Resim Yarışmasında Dereceye Giren Öğrencileri, Karayolları Trafik Güvenliği 2024-2027 Eylem Planı Kapsamında Yapılacak Faaliyetlerle İlgili Resim ve Anı Yarışmasında Dereceye Giren Öğrencileri, Yüzüncü Yılında Cumhuriyet Temalı Resim, Şiir, Mektup Yazma Yarışmasında Dereceye Giren Öğrencileri ve Dilimizin Zenginlikleri Projesi Kapsamında; Hayalimdeki Sözlük, Cümle -Afiş Hikaye-Deneme, Nesne Tasarım, Misra -Beyit Ezberleme ve Tişört Tasarım Yarışması Kategorilerinde Dereceye Giren Öğrencileri tebrik edip ödüllerini vererek başarılarının devamını diledi.

(ERHAN TAYLAN)
Paylaş