DOLAR 31.118 %0.15
EURO 33.7572 %0.23
G.ALTIN 2034.0404 %0.07
BITCOIN 51077.8207 %-1.28
ETHERIUM 3058.9729 %-1.28
havadurum

Vali Aktaş, Mehmet Akif Ersoy İl Halk Kütüphanesini Ziyaret Etti

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, Mehmet Akif Ersoy İl Halk Kütüphanesini ziyaret ederek kütüphane personeli ve öğrencilerle bir araya geldi. İncelemeler sırasında Vali Aktaş, kütüphanenin genel durumu hakkında bilgi aldı ve yürütülen çalışmaları değerlendirdi.

313

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, Mehmet Akif Ersoy İl Halk Kütüphanesi'ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Ziyaret sırasında, Vali Aktaş kütüphanenin genel durumu ve devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kütüphane Müdürü Ali Osman Ünsal, Vali Aktaş'a kütüphanenin güncel faaliyetleri hakkında detaylı bilgiler verdi.

Öğrencilerle Buluşma ve Sohbet

Vali İlhami Aktaş, kitap okuma salonuna geçerek öğrencilerle bir araya geldi. Burada öğrencilerle bir süre sohbet eden Vali Aktaş, onlara derslerinde başarılar diledi. Ayrıca, gençleri ve çocukları kitap okumaya teşvik ederek, okumanın önemini vurguladı.

Personel İle İşbirliği ve Teşekkürler

Mehmet Akif Ersoy İl Halk Kütüphanesi personeliyle de bir araya gelen Vali Aktaş, onların çalışmalarında kolaylık ve başarılar diledi. Personelle samimi bir şekilde sohbet eden Vali Aktaş, kütüphanenin önemli ve değerli bir kaynak olduğunu vurgulayarak, okumaya ve araştırmaya teşvik etti.

Kütüphanede Okuma Kültürüne Davet

Vali İlhami Aktaş, ziyaretin sonunda kütüphanede bulunan önemli ve güzel kitapları hatırlatarak, vatandaşları kütüphaneye vakit ayırmaya ve okuma alışkanlığını geliştirmeye çağırdı. Okumanın bilgiye erişimde önemli bir araç olduğunu vurgulayan Vali Aktaş, kütüphanenin sunduğu imkanları değerlendirmeye çağırdı.

(ERHAN TAYLAN)
Paylaş