havadurum

Protokol Deniz Evi'nde bayramlaştı

Vali İlhami Aktaş'ın ev sahipliğinde gerçekleşen resmi bayramlaşma töreninde, şehit aileleri, gaziler, ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.

828

Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen resmi bayramlaşma töreni, Vali İlhami Aktaş’ın ev sahipliğinde Deniz Polis evinde gerçekleştirildi. Bayramlaşma törenine; Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Mustafa Biçen, Cumhuriyet Başsavcısı Altuğ Kürşat Şahin, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, Çanakkale Belediye Başkan Yardımcısı Emrah Eroğlu, İl Emniyet Müdürü Selim Arıcı, İl Jandarma Komutanı J. Albay Sadi Akman, Sahil Güvenlik Batı Marmara Grup Komutanı SG. Yb. Ercan Oran, İl müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluş temsilcileri, mesleki odaların temsilcileri, protokol üyeleri, şehit aileleri dernekleri, gazi dernekleri, aziz şehitlerimizin aileleri, kahraman gazilerimiz ile aileleri, basın mensupları ve vatandaşlarımız katıldı.

Bayramlaşma programına iştirak eden bütün kamu kurum kuruluşlarında görevli personellerle ve vatandaşlarımızla tek tek bayramlaşan Vali İlhami Aktaş, Kurban Bayramını mutlu ve huzurlu bir şekilde geçirmeleri temennisinde bulundu.

(ERHAN TAYLAN)
Paylaş