DOLAR 31.1064 %0.02
EURO 33.8098 %0.00
G.ALTIN 2031.0606 %-0.03
BITCOIN 54600.7002 %0.26
ETHERIUM 3185.5615 %0.01
havadurum

Marmaris’ten 35 seyahat acentesi Çanakkale’yi ziyaret etti

Çanakkale'nin tanıtılması ve turizmden aldığı payın artırılması amacıyla Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odasınca başlatılan tanıtım çalışmaları kapsamında, Marmaris’te faaliyet gösteren ve bölgeye fayda sağlayacak seyahat acenteleri ÇTSO'yu ziyaret ederek turizm sektöründeki üyeler ile B2B görüşmeler gerçekleştirildi.

915

Gerçekleşen ziyarette Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Sayman Üye Turgay Kılıç, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Çelik, İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Ergun Çağman Esirgemez, TÜRSAB Marmaris BTK Yönetim Kurulu Başkanı Suat Esin ve ÇATOD Başkanı Koray Özcan ile Genel Sekreter Sema Sandal bulundu.

14-15 Aralık 2023 tarihlerini kapsayan program ayrıca Assos Ören Yeri, Troya Müzesi, Tevfikiye Arkeo-Köy, Çıplak Etno-Köy, Şehitlik ziyareti, Alan Başkanlığında Dalış Turizmi ile sunum alınmasını içeriyor.

Program ile ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Sayman Üye Turgay Kılıç: “Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası olarak; Çanakkalemizin turizmini ön plana çıkarmak, turizm hareketliliğini arttırmak için çalışıyoruz. Geçen ay Bulgaristan’dan gelen tur operatörlerine yaptığımız tanıtım etkinliğini bu defa Marmaris Seyahat acentelerinin katılımı ile gerçekleştirdik. TÜRSAB işbirliği ile gerçekleştirdiğimiz programın Çanakkale’miz için hayırlı sonuçlar getirmesini diliyor, emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.

Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Çelik; “Odamız ve TÜRSAB işbirliğinde bugün çok güzel bir etkinlik gerçekleştirdik. İlimizden 27 sektör temsilcisi davetimize icabet ederek ikili görüşmelere katıldılar. Güzel dönüşler aldık.” dedi.

(Haber Merkezi)

Paylaş