havadurum

Gibi Dizisinin 5. Sezonu Heyecanla Bekleniyor

Exxen'in sevilen komedi dizisi Gibi'nin heyecanla beklenen 5. sezonu için geri sayım başladı.

477

Exxen platformunun sevilen yapımlarından biri olan komedi dizisi Gibi'nin merakla beklenen 5. sezonu için geri sayım başladı. Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç ve Ahmet Kürşat Öçalan'ın başrollerini paylaştığı dizi, 8 Mart'ta izleyicilerle buluşacak.

Yeni Sezonla Birlikte Yeni Maceralar

Dizinin senaryosunu Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi kaleme alırken, her bölümde farklı ve heyecan dolu konular işlenecek. Komediseverlerin büyük beğenisini kazanan dizi, sosyal medyada da geniş yankı uyandırıyor. Özellikle dizideki replikler, internet kullanıcıları arasında sıkça paylaşılıyor ve viral hale geliyor.

Her Cuma Yeni Bölümle Ekrana Geliyor

Gibi'nin 5. sezonu, her Cuma yeni bölümüyle Exxen platformunda yayınlanacak. İzleyiciler, karakterlerin yaşayacağı yeni maceraları ve dizinin sunduğu komik anları kaçırmamak için sabırsızlanıyor.

Fragman İle Heyecan Daha da Artıyor

Dizinin 5. sezon fragmanı, çeşitli bölümlerden seçilmiş heyecan dolu sahneleri içeriyor. Bu fragman, izleyicilere yeni sezonun ne gibi sürprizlerle dolu olduğunu gösteriyor ve heyecanlarını daha da artırıyor.

Gibi'nin 5. sezonu için geri sayım başladı. İzleyiciler, 8 Mart'ta başlayacak olan yeni sezonla birlikte ekrana gelecek olan komedi dolu bölümleri heyecanla bekliyor.

(SAİM TUNÇMAN)
Paylaş