havadurum

Ayvalık’ta yeni ve modern temizlik hizmet binası açılıyor

Ayvalık Belediyesi, temizlik işleri, destek ve kademe hizmetlerini yeni ve modern bir binada toplamak için çalışmalarını tamamladı. Yeni binanın açılışı yakında yapılacak.

969

Ayvalık’ta temizlik hizmetleri daha verimli olacak Ayvalık Belediyesi, temizlik işleri, destek ve kademe hizmetlerini daha etkin ve koordineli bir şekilde yürütmek için yeni bir hizmet binası inşa etti. Yeni Mahalle’de bulunan binanın inşaatı tamamlandı ve taşınma işlemleri için hazırlıklar başladı. Yeni binada, temizlik işleri personelinin, ekipmanlarının ve araçlarının yanı sıra, belediye hizmetlerinde kullanılan araçların bakım, onarım ve tamirinden, araç, malzeme temizleme istasyonlarına, depolama alanlarına kadar her şey düşünüldü. İki katlı yapının üst katında, personelin dinlenme alanları, sosyal alanlar, yemek bölümü, toplantı ve yönetim alanları yer alacak. Binanın açılışı kısa bir süre sonra gerçekleştirilecek.

Başkan Ergin: “Hizmetlerimizi daha organize bir şekilde sürdüreceğiz”

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, yeni hizmet binasının temizlik işleri, destek ve kademe hizmetlerini bir arada toplayarak, hizmet kalitesini artıracak bir proje olduğunu söyledi. Başkan Ergin, kent merkezinde kalan eski temizlik işleri şantiyesinin yerine yeni bir park yapacaklarını da belirtti. Başkan Ergin, destek hizmetleri bünyesindeki ahşap, metal ve tüm atölyeler ile kademe hizmetlerine bağlı tüm araç filosunun yeni binada bir arada olacağını ve hizmetleri daha organize bir şekilde sürdüreceklerini ifade etti.(Erhan Taylan)

Paylaş