DOLAR 31.3882 %0.00
EURO 34.0709 %0.00
G.ALTIN 2100.9803 %0.00
BITCOIN 62074.2403 %-1.53
ETHERIUM 3433.8145 %-0.44
havadurum

Yalı Çapkını Kazım diziden ayrılıyor mu? Kazım Ağa öldü mü, Diren Polatoğulları neden çıktı?

Yalı Çapkını dizisinde Kazım Ağa karakterinin ölümü izleyicileri şaşırttı. Kazım Ağa’yı canlandıran Diren Polatoğulları’nın diziden ayrılma sebebi merak konusu oldu. İşte, Yalı Çapkını dizisi hakkında bilmeniz gerekenler…

3658

Star TV’nin sevilen dizisi Yalı Çapkını’nda büyük bir sürpriz yaşandı. Dizinin en renkli karakterlerinden biri olan Kazım Ağa’nın ölüm sahnesi izleyicileri şoke etti. Peki, Kazım Ağa gerçekten öldü mü? Kazım karakterini canlandıran Diren Polatoğulları diziden neden ayrıldı? İşte, merak edilen soruların yanıtları…

Kazım Ağa ölüm sahnesiyle gündem oldu

Yalı Çapkını dizisinin 54. bölümünde Kazım Ağa, mafyanın saldırısına uğradı. Kanlar içinde bir ağaca bağlanmış halde bulunan Kazım Ağa, son nefesini verdi. Bu sahne, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Dizinin hayranları, Kazım Ağa’nın ölümüne inanmak istemedi. Bazıları, Kazım Ağa’nın ölmediğini, dizinin senaryosunda bir dönüş yapacağını umut etti.

Kazım Ağa diziden ayrıldı mı?

Yalı Çapkını dizisinde Kazım Ağa karakterini başarıyla canlandıran Diren Polatoğulları, diziden ayrıldığına dair resmi bir açıklama yapmadı. Ancak bazı kaynaklara göre, oyuncunun yeni projeler için diziden ayrılmayı tercih ettiği iddia edildi. Diren Polatoğulları, daha önce de Karadayı, Kaçak, Hayat Şarkısı, Şevkat Yerimdar, Bir Aile Hikayesi, Arıza, Kırmızı Oda gibi dizilerde rol almıştı.

Yalı Çapkını dizisi hakkında bilgiler

Yalı Çapkını dizisi, Star TV’de her cuma akşamı saat 20.00’de yayınlanıyor. Dizinin başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı gibi isimler yer alıyor. Dizinin konusu ise şöyle:

Seyran, babası Halis Ağa’nın ölümünden sonra yalıyı satmak isteyen kardeşi Hattuç’a karşı mücadele eder. Ferit ise, babasının borçları yüzünden zor durumda olan bir gençtir. Seyran ve Ferit’in yolları, bir tesadüf sonucu kesişir. Ferit, Seyran’ın yalısına dadı olarak girer. Ancak bu, Ferit’in asıl amacının sadece bir parçasıdır. Ferit, Seyran’ın yalısını ele geçirmek için bir plan yapmıştır. Ancak bu plan, Ferit’in Seyran’a aşık olmasıyla altüst olur. Seyran ve Ferit, hem ailelerinin hem de dış düşmanların engellerine rağmen birlikte olabilecekler mi?

(HABER MERKEZİ)
Paylaş