havadurum

Vali, turizm paydaşlarıyla bir araya geldi

Vali İlhami Aktaş “Turizm Haftası” etkinlikleri kapsamında kahvaltı programında turizm paydaşları cilerle bir araya geldi.

604

15- 22 Nisan tarihleri arasında kutlanan “Turizm Haftası” etkinlikleri kapsamında Vali İlhami Aktaş kahvaltı programında turizmcilerle bir araya geldi.

48.Turizm Haftasında Deniz Polisevinde düzenlenen programa; Vali İlhami Aktaş, Çanakkale Belediye Başkanı Muharrem Erkek, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Cüneyt Erenoğlu, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, İl Emniyet Müdürü Selim Arıcı, İl Jandarma Komutanı J. Albay Sadi Akman, İl Kültür ve Turizm Müdürü Çağman Esirgemez, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz, İl müdürleri, GMKA Genel Sekreteri Onur Adıyaman, ÇATOD Başkanı Koray Özcan, ÇARO Başkanı Cihan Müşterioğlu, Ticaret ve Sanayi Odası 17 Nolu Komite Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Çelik, otelciler ve turizmciler katıldı.

Turizm sektörünün talepleri dinlendi

Program İl Kültür ve Turizm Müdürü Çağman Esirgemez tarafından yapılan açılış konuşması ile başladı. Vali İlhami Aktaş 48. Turizm Haftasında düzenlenen kahvaltı programında turizmcilerle sohbet ederek turizm sektörü ile ilgili sorun ve talepleri dinledi.

Aktaş, Çanakkale turizmini değerlendirdi

Turizmcilerle bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali İlhami Aktaş, turizm açısından Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şehirlerinden Çanakkale’de turizmin geliştirilmesi için yapılan çalışmaların çok kıymetli olduğunu ve Çanakkale turizminin her açıdan geliştirilmesi için hep birlikte gayret gösterdiklerini belirterek, Turizm Haftasını kutlayıp çalışmalarında başarılar diledi.

(DAMLA YELTEKİN)
Paylaş