DOLAR 31.1455 %0.15
EURO 33.8302 %0.06
G.ALTIN 2034.5703 %0.14
BITCOIN 56984.3005 %4.63
ETHERIUM 3243.6051 %1.83
havadurum

Vali Aktaş’tan yılbaşı ziyaretleri

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, yılbaşı gecesinde görevi başında olan personelleri ziyaret etti.

685

Yılbaşı gecesi ziyaretleri kapsamında Vali Aktaş, Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi, ÇOMÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesi ve Diş Hastanesinin acil servislerini ziyaret etti.

Hastanelerin acil ünitesinde tedavi gören hastalarla görüşüp sohbet eden Vali Aktaş, geçmiş olsun dileklerinde bulundu, yeni yıllarını kutladı.

Hastane personellerinin de yeni yılını kutlayan Vali Aktaş, personele görevlerinde başarılar diledi.

Ardından Opel Polis Uygulama Noktası ve Tekzen Polis Uygulama Noktası’nda görev yapan polis memurlarını ziyaret eden Vali Aktaş, görevli polis memurlarının yeni yıllarını kutladı.

Yılbaşı nedeniyle Çanakkale Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde huzurevi sakinleriyle bir araya gelen Vali Aktaş, huzurevi sakinleriyle hoş sohbetler gerçekleştirerek yeni yıllarını kutladı.

Vali Aktaş, Çanakkale Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi personeline görevlerinde başarılar diledi ve yeni yıllarını kutladı.

Ardından yılbaşı münasebetiyle AFAD, Çanakkale İtfaiye Müdürlüğü, 112 Acil Çağrı Merkezi ve GAMER’i ziyaret eden Vali Aktaş, çalışanların yeni yılını kutladı.

Yılbaşı gecesinde görevi başında bulunan itfaiye müdürlüğü personeli, AFAD, Çanakkale İtfaiye Müdürlüğü, 112 Acil Çağrı Merkezi ve GAMER personelleri ile bir süre görüşen Vali Aktaş, personellere çalışmalarında başarılar dileyerek personelin yeni yılını kutladı.

Sonrasında Anafartalar Polis Merkezi Amirliği ve Kepez Polis Merkezi Amirliği’ni ziyaret eden Vali Aktaş, polis merkezlerinde görevli polis memurlarıyla bir araya gelerek polislerin yeni yılını kutladı.

Görevli polis memurlarıyla bir süre sohbet eden Vali Aktaş, çalışmalarında başarılar diledi.

Ardından Çanakkale Jandarma Eğitim Merkez Komutanlığı, İl Merkez Jandarma Komutanlığı ile Sahil Güvenlik Botu’nu da ziyaret eden Vali Aktaş, jandarma ve sahil güvenlik personelleri ile bir süre görüşerek yeni yıllarını kutladı, personellere görevlerinde kolaylıklar diledi.

Yılbaşı ziyaretlerinde son olarak İskele Meydanı’nda GESTAŞ feribot iskelesinde görev yapan polis memurlarını ve GESTAŞ personelini ziyaret eden Vali Aktaş, görevli personellerin yeni yıllarını kutladı.

Yılbaşının huzur ve güven içerisinde geçmesi için gerekli tüm tedbirlerin alındığını kaydeden Vali Aktaş, “2024 yılının hem Çanakkaleli hemşehrilerimiz hem de bütün milletimiz için sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde geçmesini temenni ediyorum” diye konuştu.

Vali Aktaş’ın yılbaşı ziyaretlerine; İl Emniyet Müdürü Selim Arıcı, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Sadi Akman ve Sahil Güvenlik Batı Marmara Grup Komutanı SG. Yb. Ercan Oran ve İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan Baştürk eşlik etti.

(SAİM TUNÇMAN)
Paylaş