havadurum

Vali Aktaş’tan genç sporculara ziyaret

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, Çanakkale GSB Güzelyalı Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezinde kamp giren U17 Yıldız Erkek Milli Takımına ziyarette bulundu.

442

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, 29 Haziran-7 Temmuz tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek FIBA U17 Basketbol Dünya Kupasına katılmak için Çanakkale GSB Güzelyalı Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezinde kamp giren U17 Yıldız Erkek Milli Takımını ziyaret etti. Aktaş, U17 Yıldız Erkek Milli Takımı yönetici, antrenör ve sporcularla bir süre görüşerek sohbet eden hazırlık çalışmaları hakkında bilgiler aldı. U17 Yıldız Erkek Milli Takımını Çanakkale’de ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Aktaş, U17 Yıldız Erkek Milli Takımına maçlarında başarılar diledi.

Emeği geçenlere teşekkür etti

U17 Yıldız Erkek Milli Takımı ziyaretinin ardından Çanakkale GSB Güzelyalı Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezinde incelemelerde bulunan Vali Aktaş’a Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer Kalkan tarafından kamp hakkında bilgi verildi. Vali İlhami AKTAŞ, GSB Güzelyalı Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezinin Çanakkale’ye kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür ederek, hayırlı olması temennisinde bulundu.

(ESRA GÜLLER)
Paylaş