havadurum

Vali Aktaş miniklerin imza gününe katılım sağladı

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, Mustafa Kemal İlkokulu’nun düzenlediği imza gününe katılım sağladı.

498

Mustafa Kemal İlkokulu 4/A sınıfı öğrencilerinin kaleme aldığı “Ülkesinde Savaş Olan Çocuklar” kitabı için imza töreni düzenlendi. İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü bahçesinde gerçekleştirilen imza günü etkinliğine Vali İlhami Aktaş’ın yanı sıra İl Kültür ve Turizm Müdür V. Hüseyin Şevik, Mustafa Kemal İlkokulu Müdürü Mutlu Önder, Öğretmenler, veliler, öğrenciler ve vatandaşlar katılım sağladı.

Katılımcılara bilgi verildi

Mustafa Kemal İlkokulu 4/A Sınıf Öğretmeni Handan Coşkun tarafından yapılan açılış konuşmasıyla başlayan programda “Ülkesinde Savaş Olan Çocuklar” isimli kitapla ilgili 4 /A sınıfı öğrencileri Elif Miray Kılıç ve Çınar Bora Eraslan tarafından katılımcılara bilgi verildi.

Emeği geçenlere teşekkür etti

“Ülkesinde Savaş Olan Çocuklar” isimli kitaptan satın alan Vali İlhami Aktaş, kitabını öğrencilere imzalatıp yazdıkları kitaptan dolayı tebrik ederek derslerinde başarılar dileğinde bulundu. Öğrenci ve öğretmelerle bir süre görüşerek sohbet eden Aktaş, "Ülkesinde Savaş Olan Çocuklar” isimli kitabın imza günü etkinliğinin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

(YUNUS ERZİNCANLI)
Paylaş