havadurum

Vali Aktaş Down Sendromlu Çocukları Ziyaret Etti

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü’nde Çanakkale Zihinsel Engelliler Derneği ve Özel Çocuklar Spor Kulübünü ziyaret etti.

457

Vali İlhami Aktaş, 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü nedeniyle Çanakkale Zihinsel Engelliler Derneği ve Özel Çocuklar Spor Kulübüne ziyarette bulundu. Dernek üyesi aileler ve çocuklarımızla bir araya gelen Vali İlhami Aktaş, Çanakkale Zihinsel Engelliler Derneği ve Özel Çocuklar Spor Kulübü Başkanı Güngör Sağır, dernek üyesi aileler ve çocuklarımızla bir süre görüşerek sohbet etti.

Ardından el sanatları atölyesini ziyaret eden Vali İlhami Aktaş, el sanatı ürünlerini inceleyerek çocuklardan ve ailelerinde bilgi aldı, başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti. Engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için her zaman yanlarında olduklarını belirten Vali İlhami Aktaş, 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Gününüzü kutlayıp, mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir ömür temennisinde bulundu. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Çanakkale Zihinsel Engelliler Derneği ve Özel Çocuklar Spor Kulübü başkanı Güngör Sağır, desteklerinden dolayı Vali İlhami Aktaş’a teşekkür etti.

(ESRA GÜLLER)
Paylaş