havadurum

Twitter Çöktü Mü? Ne Zaman Düzelecek?

Twitter'a erişim problemi yaşıyor. Platformda tweetlerin yüklenmediği ve mesaj gönderme/alma işlemlerinde aksaklıklar olduğu gözlemleniyor.

357

Twitter, milyonlarca aktif kullanıcıya sahip dünyaca ünlü bir sosyal medya platformudur. Haber akışını takip etmek, fikir alışverişinde bulunmak ve güncel gelişmelerden haberdar olmak için sıklıkla kullanılan platformda yaşanan erişim problemleri kullanıcıları endişelendiriyor. Peki Twitter gerçekten çöktü mü? Ne zaman düzelecek?

Twitter çöktü mü?

Twitter'da yaşanan erişim problemleri şu anda tüm dünyada değil, belirli bölgelerde ve kullanıcılarda görülüyor. Sorunun kaynağı tam olarak bilinmemekle birlikte, teknik bir arıza veya altyapı sorunu olduğu tahmin ediliyor.

Twitter'dan açıklama geldi mi?

Twitter yetkilileri konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapmadı. Ancak platformun resmi durum sayfası olan Downdetector'da gelen bildirimlere göre, kullanıcılar en çok tweetlerin yüklenmeme ve mesaj gönderme/alma problemleri yaşıyor.

Twitter erişim sorunu ne zaman düzelecek?

Twitter'ın ne zaman düzeleceği şu anda bilinmiyor. Yetkililerin sorunu en kısa sürede çözmek için çalıştığı tahmin ediliyor.

(HABER MERKEZİ)
Paylaş