DOLAR 31.0941 %0.34
EURO 33.7344 %0.27
G.ALTIN 2028.1609 %0.55
BITCOIN 50923.8803 %-2.00
ETHERIUM 2928.5377 %-2.69
havadurum

Turan “Haklarını ödeyemeyeceğiz”

İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi ve Çanakkale Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı Gülşen Uz ve Yönetim Kurulunu makamında ağırladı.

1157

Ankara'da gerçekleşen önemli bir ziyarette, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi ve Çanakkale Şehit ve Gazi Aileleri Derneği, İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan'ı ziyaret etti. Dernek başkanı Gülşen Uz ve yönetim kurulu, Ankara'daki bu buluşma sırasında, derneklerin yürüttüğü projeler ve faaliyetler hakkında Bakan Yardımcısı Turan'a bilgi verdi.

Karşılıklı Fikir Alışverişi ve Projelerin Değerlendirilmesi

Ziyaretin ana odak noktalarından biri, derneklerin yürüttüğü çalışma ve projelerin detaylı bir şekilde ele alınması oldu. Taraflar arasında gerçekleşen bu önemli buluşmada, gelecekteki işbirliklerinin ve projelerin planlaması için karşılıklı fikir alışverişi yapıldı.

İçişleri Bakan Yardımcısı'ndan Teşekkür ve Vurgu

Bakan Yardımcısı Bülent Turan, ziyaret sonrasında yaptığı değerlendirmede, şehit ve gazi ailelerinin ülke için gösterdikleri fedakarlıklara vurgu yaptı. Turan, "Evlat acısının yangınını vatan sevgisiyle yüreklerinde söndürmüş, bu ülke için bedel ödemiş insanlardı. Haklarını hiçbir şekilde ödeyemeyeceğimiz, sadece bu fedakârlığa layık olabilmek için çalışacağımız insanlar. Şeref verdiler" ifadelerini kullandı.

Gelecek İşbirlikleri İçin Umut Verici Buluşma

Bu anlamlı ziyaret, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi ve Çanakkale Şehit ve Gazi Aileleri Derneği ile İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan arasında, gelecekteki işbirlikleri için umut verici bir başlangıç oldu. Türkiye'nin kahraman aileleri ve devlet temsilcileri arasında gerçekleşen bu buluşma, şehit ve gazi ailelerinin haklarına verilen önemin bir göstergesi olarak kayda geçti.

(Erhan Taylan)

Paylaş