havadurum

TOBB’un 80’inci Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 80. Genel Kurul Toplantısına katılım sağladı.

1089

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen ve Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanları, TOBB Delegeleri ile Genel Sekreterlerin katıldığı 80’inci Genel Kurul Toplantısına Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nı temsilen TOBB Genel Kurul Delegeleri; Hüsnü Agah Ayhan, Recep Yılmaz ve Hakan Doğan Kayalı ile Genel Sekreter Sema Sandal katıldı.

“Emek verecek, çalışacak ve üreteceğiz”

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu: “80’inci Genel Kurul Toplantımıza 81 il ve ilçelerden katılan tüm Oda-Borsa Başkanlarımıza, Meclis üyelerimize, delegelerimize, genel sekreterlerimize, kadın ve genç girişimcilerimize teşekkür ediyorum. TOBB Ailesi olarak Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında da ülkemizi daima ileriye taşıma sorumluluğu ve gayreti içinde olacağız. Oda ve Borsalarımızla birlikte üyelerimizin sıkıntılarını takip etmeye, dile getirmeye ve çözüm üretmeye devam edeceğiz. Dün olduğu gibi bugün ve yarın da; emek verecek, çalışacak, üreteceğiz. Her alanda yeni ve çok daha büyük hedeflere ulaşmak için gayret gösteriyoruz. Bundan sonra da Oda ve Borsalarımızla birlikte üyelerimizin sıkıntılarını takip etmeye, dile getirmeye ve çözüm üretmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Kurul Toplantısı, Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Komisyon Sunumlarının gerçekleştirilmesinin ardından dilek ve önerilerle sona erdi.

(SAİM TUNÇMAN)
Paylaş