DOLAR 31.0944 %0.34
EURO 33.7123 %0.21
G.ALTIN 2024.8906 %0.39
BITCOIN 50986.5605 %-1.88
ETHERIUM 2939.6939 %-2.32
havadurum

TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulundan Kırklareli TSO’ya ziyaret

TOBB Çanakkale Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkan Emrah Kuru, Başkan Yardımcıları Emir Üstün ve Cem Öner, İcra Komitesi Üyeleri İsmail Eker ve Mücahit Esin Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’na nezaket ziyaretinde bulundu.

904

Kırklareli TSO ziyaretinde, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Burak Özlek, Yönetim Kurulu Üyesi Recep Bars, Meclis Katip Üye ve GGK Kurul Üyesi Cengiz Alıpatar, ve Meclis Üyesi Eyüp Sultan Şenay TOBB Kırklareli Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Recep Çotuk ve İcra Komitesi Üyeleri ev sahipliğinde bulundu.

Ziyarette TOBB Çanakkale Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkan Emrah Kuru “Oda ve Borsalardan aldıkları güç ile bölgedeki Genç Girişimciler Kurulları olarak uyum içinde bir çalışma dönemi geçirmeyi hedeflediklerini belirterek bu gibi buluşmaları sık sık yapacakları mesajı verildi.

Başkan Kuru ayrıca Kırklareli TSO Yöneticilerine nazik ev sahipliklerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Burak Özlek ise, TOBB Çanakkale Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Emrah Kuru ve ekibine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Özlek ayrıca “Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası olarak girişimciliğe büyük önem verdiklerini ifade ederek, birlik beraberlik içerisinde yapılacak proje ve çalışmalarda genç girişimcilerimize desteğimiz her konuda devam edecektir.” ifadelerini kullandı.

(Haber Merkezi)

Paylaş