havadurum

TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu, Türkarslan'ı Ziyaret Etti

TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu heyeti, Çanakkale İl Tarım ve Orman Müdürü Nazan Türkarslan'ı ziyaret ederek işbirliği imkanlarını değerlendirdi.

1193

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Emrah Kuru beraberinde İl İcra Komitesi üyelerinden oluşan heyet, Çanakkale İl Tarım ve Orman Müdürü Nazan Türkarslan’ı ziyaret etti.

Genç Girişimciler Kurulu üyelerinden çalışmaları hakkında bilgi alan Tarım ve Orman İl Müdürü Nazan Türkarslan ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Tarım ve Orman İl Müdürlüğü olarak işbirliğine her zaman açık olduğunu belirtti.

GGK’nın yapısını, Genç Girişimciler Kurulu Üyelerini tanıtan GGK Başkanı Emrah Kuru, Tarım ve Orman İl Müdürlüğünün çalışmaları hakkında bilgi aldı. İl Müdürü Türkarslan’a ev sahipliğinden dolayı teşekkürlerini sundu.

Ziyarette, Başkan Emrah Kuru, Başkan Yardımcıları Emir Üstün ve Cem Öner, İcra Komitesi Üyeleri Ahmet Yunus Sevim, Çağdaş Bağmeşli, Mücahit Esin,Seçkin Sezer ve TOBB Çanakkale GGK Sorumlusu Gözde Kartal yer aldı.

(SAİM TUNÇMAN)
Paylaş