havadurum

TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu ile görüşmeler sağlandı

TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi, ÇTSO Yönetim Kurulu’nu ziyaret etti.

1077

2023 Ekim ayında yapılan seçimler sonucunda belirlenen TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odasını ziyarette bulundu.

Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz, Genel Sekreter Sevcan Elver ve TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Emrah Kuru, Başkan Yardımcıları; Emir Üstün ve Cem Öner, İcra Komitesi Üyeleri; Ahmet Yunus Sevim, Burak Sezer, Çağrı Savaş, Hakan Kodak, İsmail Eker, Mert Uysal, Mücahit Esin ve Seçkin Sezer’in bulunduğu ziyarette, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu ile Genel Sekreter Sema Sandal ev sahipliği yaptı.

“Genç girişimciliğin arttırılması yönünde her türlü destek verilecek”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Öncelikle TOBB Çanakkale Genç Girişimciler İcra Komitesi seçimlerinde seçilen genç girişimci arkadaşlarımı tebrik ediyor, yeni dönemlerinin hayırlı olmasını diliyorum. Bir önceki dönemde olduğu gibi aynı gurur ve sorumluluğu yeni dönemde görev alan arkadaşların da taşıyacağından ben eminim. Çanakkale Genç Girişimciler Kurulumuza çalışmalarında gönülden başarılar diliyor ve İlimizde Genç Girişimciliğinin artırılması yönünde her türlü desteği vereceğimizi yinelemek istiyorum” ifadelerine yer verdi.

(Şerife Turhanlı)

Paylaş