havadurum

"Terzioğlu Yerleşkesi spor ve doğayla iç içe bir yaşam alanı haline gelecek"

Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Ata Öztürk, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu’nu ağırladı.

933

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu, Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Ata Öztürk'ü makamında ziyaret etti. Terzioğlu Yerleşkesi içerisinde planlanan ‘Spor Vadisi ve Kampüs Bahçesi’ peyzaj konsept projesine ilişkin görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, projenin hayata geçirilmesi noktasında destek süreçleri başlatıldı.

“Çanakkale halkı da bu imkânlardan faydalanacak”

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Rektör Prof. Dr. Erenoğlu, “Projenin tamamlanması ile birlikte, Terzioğlu Yerleşkesi, sadece bir eğitim kurumu olmanın ötesinde, spor ve doğayla iç içe bir yaşam alanı haline gelecek. Üniversite öğrenci ve çalışanları, ders dışı zamanlarında spor yapabilecek, dinlenebilecek ve sosyalleşebilecekler. Ayrıca Çanakkale halkı da bu imkânlardan faydalanarak, keyifli vakit geçirebilecekler. Misafirperverlikleri ve destekleri için teşkilat başkanımıza teşekkür ediyor, yürüttükleri çalışmalarda kolaylıklar diliyoruz” dedi.

(ERHAN TAYLAN)
Paylaş