havadurum

Survivor’da Kim Diskalifiye Edildi? Nagihan Karadere Yarışmadan Kovuldu mu?

Survivor All Star 2024’te son bölümde yaşanan gerginlik, yarışmacıların kaderini değiştirebilir. Nagihan Karadere’nin Aleyna Kalaycıoğlu’na yaptığı fiziksel saldırı, Acun Ilıcalı tarafından diskalifiye sebebi olarak görüldü. Peki, Survivor Nagihan diskalifiye mi oldu? Nagihan’ın yerine Sema Aydemir mi geliyor? İşte detaylar…

4205

Survivor All Star 2024’te yaşanan son gerginlik, yarışmacıların ve izleyicilerin kafasını karıştırdı. Nagihan Karadere’nin Aleyna Kalaycıoğlu’na yaptığı fiziksel saldırı, Acun Ilıcalı’yı çileden çıkardı. Peki, Survivor Nagihan diskalifiye mi oldu? Nagihan’ın yerine Sema Aydemir mi geliyor? İşte detaylar…

Survivor Nagihan Diskalifiye mi Oldu?

Survivor All Star 2024, 6 Şubat 2024 Salı akşamı 27. bölümüyle ekranlara geldi. Haftanın son dokunulmazlık oyununda kırmızı takımda tansiyon yükseldi. Mustafa Kemal, Nefise ve Nagihan, oyunu boykot ederek takımlarını yalnız bıraktılar. Oyunu mavi takım kazanırken, kırmızı takımda Aleyna ve Nefise arasında tartışma çıktı. Nagihan da Aleyna’ya karşı sert sözler sarf etti ve onu itekledi. Bu hareketiyle hem takım arkadaşlarını hem de Acun Ilıcalı’yı kızdırdı.

Ada konseyinde yaşanan gerginlikte Acun Ilıcalı, Nagihan’a tepki gösterdi. Nagihan’ın Aleyna’ya yaptığını doğru bulmadığını ve bunun bir diskalifiye sebebi olduğunu söyledi. Nagihan ise kendini savunmaya çalıştı ve Aleyna’nın da kendisine hakaret ettiğini iddia etti. Acun Ilıcalı, Nagihan’ın diskalifiye olup olmadığına ilişkin kararı daha sonra açıklayacağını belirtti. Yarışmanın yeni bölüm tanıtımında ise Acun Ilıcalı’nın Nagihan’ı ada konseyine çağırdığı görüldü. Bu durum, Nagihan’ın diskalifiye olduğu yönünde yorumlara neden oldu.

Nagihan’ın Yerine Sema Aydemir mi Geliyor?

Survivor Nagihan diskalifiye mi oldu sorusu, sosyal medyada da gündem oldu. Bazı izleyiciler, Nagihan’ın diskalifiye olması durumunda yerine Sema Aydemir’in geleceğini iddia ettiler. Sema Aydemir, Survivor 2017 yarışmasında ikinci olan ve izleyicilerin sevgisini kazanan bir isim. Sema Aydemir’in Instagram hesabından Dominik’te olduğunu paylaşması, bu iddiaları güçlendirdi. Ancak Sema Aydemir’in Dominik’te başka bir projede yer aldığı ve Survivor ile ilgisi olmadığı ortaya çıktı. Bu nedenle, Nagihan’ın yerine Sema Aydemir’in gelmesi pek olası görünmüyor.

Survivor Nagihan Kimdir?

Survivor Nagihan diskalifiye mi oldu sorusunun yanıtı merak edilirken, Nagihan Karadere’nin kim olduğu da araştırılıyor. Nagihan Karadere, 1985 yılında İstanbul’da doğdu. Spora olan ilgisi küçük yaşlarda başladı. Atletizm, basketbol, voleybol, kick boks gibi spor dallarıyla ilgilendi. 2008 yılında Türkiye Kick Boks Şampiyonu oldu. 2010 yılında ise Dünya Kick Boks Şampiyonu unvanını kazandı. 2016 yılında Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına katıldı ve finale kaldı. 2017 yılında Survivor All Star yarışmasına katıldı ve yine finale kaldı. 2024 yılında ise Survivor All Star 2024 yarışmasına katıldı ve diskalifiye olma tehlikesiyle karşı karşıya kaldı.

(HABER MERKEZİ)
Paylaş