havadurum

Survivor Aysu Keskin Kimdir? Mavi Takımın Yeni Yıldızı Hakkında Her Şey!

Survivor 2024 All Star yarışmasına mavi takımdan katılan Aysu Keskin, basketbolcu kimliğiyle tanınıyor. Aysu Keskin’in hayatı, kariyeri ve Survivor performansı hakkında merak edilenler haberimizde.

2759

Survivor 2024 All Star yarışmasında mavi takıma dahil olan Aysu Keskin, izleyicilerin merakını çekiyor. Aysu Keskin kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Survivor Aysu Keskin’in hayatı, kariyeri ve sosyal medya hesabı hakkında bilmeniz gerekenler bu yazıda!

Aysu Keskin Kimdir?

Aysu Keskin, 15 Mayıs 1990 yılında Tekirdağ’da dünyaya geldi. Aslen İstanbullu olan Aysu Keskin, basketbolcu olarak tanınıyor. 180 cm boyunda olan Aysu Keskin, guard pozisyonunda oynuyor. Aysu Keskin, daha önce de Survivor 2023 yarışmasına katılmış ve kırmızı takımda yer almıştı.

Aysu Keskin’in Basketbol Kariyeri

Aysu Keskin, basketbol kariyerine Genç Milli Takım ile başladı. 2013 yılında TED Ankara Kolejliler takımında profesyonel oldu. Daha sonra sırasıyla Ordu Spor Kulübü, Tosyalı Toyo Osmaniye, Samsun Basketbol İhtisas, Bursa Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü, Edremit Belediyesi Gürespor Kulübü, Samsun Basketbol İhtisas, İzmit Belediye Spor Kulübü ve Uludağ Basket Nilüfer BSD takımlarında forma giydi14. Aysu Keskin, son olarak Uludağ Basket Nilüfer BSD takımında oynarken Survivor 2024 All Star yarışmasına katılmak için ara verdi.

Aysu Keskin’in Survivor 2024 Performansı

Aysu Keskin, Survivor 2024 All Star yarışmasına yedek olarak başladı. Ancak son bölümde Acun Ilıcalı’nın açıklamasıyla mavi takıma dahil oldu. Aysu Keskin, mavi takımdaki arkadaşları tarafından sevinçle karşılandı. Aysu Keskin, Survivor 2024’te nasıl bir performans sergileyecek merak ediliyor. Aysu Keskin, Survivor 2023’te kırmızı takımda yer alırken hem spor kariyeri hem de kişisel yetenekleriyle izleyicilerden büyük ilgi görmüştü. Aysu Keskin, Survivor 2024’te de başarılı olabilecek mi? Bunu zaman gösterecek.

(ERHAN TAYLAN)
Paylaş