havadurum

"Siyasetimizi bir üst lige taşımaya devam edeceğiz"

Ak Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, gerçekleştirilecek olan olan 4'üncü Olağanüstü Büyük Kongresi'ne dair açıklamalarda bulundu.

1226

Ak Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, bugün yapılacak olan 4'üncü Olağanüstü Büyük Kongresi'ne ilişkin değerlendirmelerde bulunarak; "Seçim kaybettikçe koltuğuna yapışanların aksine, Ak Parti her seçim başarısından sonra yenilenmiş, yenilendikçe güçlenmiş bir dava hareketidir. Hep yeni hep ileri diyerek 7 Ekim günü, yine bir büyük şölene hazırlanıyoruz" dedi.

"Partimizi Türkiye Yüzyılına taşıyacak"

Bu sene 4'üncüsü gerçekleşecek olan Olağanüstü Büyük Kongresi'ne dair açıklamalarda bulunan Ak Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider; "Milletimiz; pandemi, bütün dünyayı etkisi altına alan ekonomik durgunluk, hepimizi derinden yaralayan ve asrın felaketi olarak adlandırılan depremler gibi zorlu bir süreçte, Mayıs ayında yapılan seçimlerde bir kez daha Ak Parti'ye, Cumhur İttifakına ve Sayın Cumhurbaşkanımıza güvenlerini ortaya koydu. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına, Türkiye Yüzyılına yine Ak Parti Kadrolarıyla girmenin uygun olacağını, yaşanan bütün bu sıkıntıların ancak ve ancak Ak Parti kadrolarınca geride bırakılabileceğine olan inançlarını gösterdiler. Şimdi ise Partimizi Türkiye Yüzyılına taşıyacak, 2053, 2071 hedeflerimize giden yolda milletimize hizmet edecek kadrolarımızı seçiyoruz" şeklinde konuştu.

"Yenilendikçe güçlenmiş bir dava hareketidir"

AK Parti'nin kongre süreçlerinin şölen havasında geçtiğine değinen Ak Partili Gider; "Ak Parti'de kongre dönemleri, diğer partilerdeki kavga görüntülerinin aksine hep şölen havasında geçmiştir. Seçim kaybettikçe koltuğuna yapışanların aksine, Ak Parti her seçim başarısından sonra yenilenmiş, yenilendikçe güçlenmiş bir dava hareketidir. 'Hep yeni hep ileri' diyerek 7 Ekim günü, yine bir büyük şölene hazırlanıyoruz. Önümüzdeki dönemde daha büyük hedefler ve daha büyük başarılar bizi bekliyor. Kongremizin ardından da Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, partimizin tüm kademeleriyle ilk günkü aşk ve heyecanla ülkemiz, milletimiz, Çanakkale'miz için çalışmaya, üretmeye, büyük ve güçlü Türkiye hedefine emin adımlarla yürümeye, eser ve hizmet siyasetimizi bir üst lige taşımaya devam edeceğiz. Bu vesile ile, 4'üncü Olağanüstü Büyük Kongre'mizin şimdiden partimiz ve milletimiz açısından hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.

(Atilla Akın)


Paylaş