havadurum

Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, Bakan Yardımcısı Turan’ın İmza Gününde

İstanbul'da düzenlenen 9. Üsküdar Kitap Fuarı'nda, İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan'ın kaleme aldığı "Durup Düşününce" adlı fikir ve düşünce kitabının imza günü etkinliğine, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz ve beraberindeki heyet katıldı.

792

İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan'ın İstanbul 9. Üsküdar Kitap Fuarı'nda düzenlenen imza günü etkinliğine, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz ve beraberindeki heyet katıldı. Kitap fuarında, Turan'ın "Durup Düşününce" isimli eseri büyük ilgi gördü.

Kitap Fuarında Buluşma

Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, İl Genel Meclis Üyesi Halil Özer ve belediye meclis üyeleri, Bakan Yardımcısı Bülent Turan'ın eserini imzalamak için fuara iştirak etti. Heyet, Turan ile birlikte fuardaki diğer stantları gezerek farklı eserleri inceledi.

Kitabın Önemi ve İçeriği

İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan, pandemi döneminde elde ettiği notları "Durup Düşününce" adlı kitaba dönüştürdüklerini belirtti. Turan, kitabın içeriğinde insan, hayat, aile ve devlet bilinci gibi çeşitli konuların yanı sıra meclis konuşmalarından oluşan bölümlerin de bulunduğunu vurguladı.

Sonuç ve Gelecek Planları

Turan, kitap tutkunlarıyla buluşmanın gururunu yaşadıklarını ve bu etkinliklerin devam edeceğini ifade etti. Yazının kalıcı bir miras olduğunu vurgulayan Turan, farklı etkinliklerde bulunacaklarını ve okuyucularla bir araya gelmeye devam edeceklerini dile getirdi.

(İHA)
Paylaş