havadurum

Kunt’tan öğrencilere yönelik ücretsiz yemek projesi!

İYİ Parti Çanakkale Belediye Başkan Adayı Burak Kunt, öğrencilere yönelik "Ücretsiz Yemek" projesinin detaylarını açıklayarak, “Şehrimizin yardımseverliğini, bir elin verdiğini diğer el görmeyecek şekilde tüm Çanakkale'mize hissettireceğiz” dedi.

1629

İYİ Parti Çanakkale Belediye Başkan Adayı Burak Kunt, öğrencilere yönelik "Ücretsiz Yemek" projesini açıkladı. Proje kapsamında, yardımsever esnafın fazla yemekleri, ihtiyaç sahibi öğrencilere ücretsiz olarak dağıtılacak. Projeye dahil olan yardımsever esnaflar belediye teşvikleriyle desteklenecek.

Öğrencilere Ücretsiz Yemek Nasıl Olacak?

Yardımsever esnaflar, kent uygulaması üzerinden yemek fazlalıklarının miktarını ve zamanını belirtecek. Öğrenciler de uygulama üzerinden restoranları görerek rezervasyon yapabilecek ve ücretsiz olarak yemeklerini yiyebilecek.

“Yardımseverliği Çanakkale'mize hissettireceğiz”

"Askıda yemek" gibi projelerle vatandaşların da projeye destek olması sağlanacağını belirten İYİ Partili Kunt, "Şehrimizin yardımseverliğini, bir elin verdiğini diğer el görmeyecek şekilde tüm Çanakkale'mize hissettireceğiz. Çanakkale'de artık Çanakkaleliler kimseyi açta ve açıkta bırakmayacak."

(DAMLA YELTEKİN)
Paylaş