havadurum

Kızılcık Şerbeti 2 sezon ne zaman başlayacak? Kızılcık Şerbeti yasaklandı mı?

Kızılcık Şerbeti dizisi, Show TV’de yayınlanan ve iki farklı ailenin hayatlarını konu alan bir dram dizisi sezon finalinin ardından merakla bekleniyor. Peki merakla beklenen Kızılcık Şerbeti 2 sezon ne zaman başlayacak?

771

Kızılcık Şerbeti'nin ikinci sezonu büyük bir heyecanla bekleniyor. İlk sezonuyla büyük ilgi gören dizi, yeni sezon fragmanıyla izleyicileri heyecanlandırdı. İlk sezonun finalinde, Doğa'nın ailesini bir araya getirerek paylaştığı özel anlar unutulmazdı. Ömer ve Kıvılcım'ın yaşadığı kaza sonrasında ise yeni sezonda neler olacağı merak konusu oldu. Kızılcık Şerbeti'nin 2. sezon fragmanı sonunda yayınlandı. Peki, Kızılcık Şerbeti'nin yeni sezonu ne zaman başlıyor? İkinci sezonun ilk bölümü hangi tarihte yayınlanacak?

Kızılcık Şerbeti 2 sezon ne zaman başlayacak?

Kızılcık Şerbeti dizisinin 2 sezonunun ne zaman başlayacağı henüz resmi olarak açıklanmamıştır. Ancak dizinin oyuncularından Barış Kılıç, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda dizinin yeni sezon çekimlerine başladıklarını ve çok yakında ekrana döneceklerini müjdelemiştir. Bu paylaşımın ardından dizinin hayranları heyecanla yeni sezonun başlangıcını beklemeye başlamıştır. Bunun yanı sıra 2. Sezon fragmanının yayınlanması da yeni sezonun eylül ayı içerisinde izleyicilerle buluşması bekleniyor.

Kızılcık Şerbeti dizisinin konusu nedir?

Kızılcık Şerbeti dizisinin konusu, iki kızı ve annesiyle yaşayan Kıvılcım adlı bir lise müdürünün hayatını anlatmaktadır. Kıvılcım, eşinden boşandıktan sonra kızlarını inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmeye çalışmıştır. Ancak büyük kızı Doğa, hamile olduğunu söyleyerek ve sonra da kaçarak evlenerek annesini büyük bir hayal kırıklığına uğratmıştır. Doğa’nın evlendiği Fatih ise zengin ve muhafazakar bir ailenin oğludur. Fatih’in ailesi de bu evliliği kabullenmekte zorlanmaktadır. Kızılcık Şerbeti dizisi, bu iki ailenin arasındaki çatışmaları, aşkları, sırları ve dramaları ekrana taşımaktadır.

Kızılcık Şerbeti hangi ailenin gerçek hikayesi?

Kızılcık Şerbeti dizisi, tamamen kurgusal bir hikaye üzerine kurulmuştur. Dizinin senaristi Melis Civelek, diziyi yazarken gerçek bir aileden esinlenmediğini belirtmiştir. Civelek, dizinin isminin de sembolik bir anlam taşıdığını söylemiştir. Civelek’e göre kızılcık şerbeti, hem tatlı hem ekşi olan bir içecektir. Bu da dizideki karakterlerin hem sevgilerini hem de acılarını yansıtmaktadır.

Kızılcık Şerbeti 23 bölüm neden yok?

Kızılcık Şerbeti dizisi, 29 Nisan 2023 tarihinde 22. bölümüyle sezon finali yapmıştır. Dizinin 23. bölümü ise yeni sezonda yayınlanacaktır. Dizinin yapımcısı Faruk Turgut, sezon finalinden sonra yaptığı açıklamada dizinin çok yakında yeni sezonuyla Show TV ekranında izleyiciyle buluşacağını duyurmuştur.

Kızılcık Şerbeti yasaklandı mı?

Kızılcık Şerbeti dizisi, herhangi bir yasaklama veya sansürle karşılaşmadan yayın hayatına devam etmektedir. Dizinin bazı sahneleri eleştiriye maruz kalsa da bu durum dizinin reytinglerini etkilememiş ve izleyiciler tarafından ilgiyle takip edilmeye devam etmiştir. (Şerife Turhanlı)

Paylaş