DOLAR 28.9401 %0.14
EURO 31.2694 %-0.03
G.ALTIN 1889.0854 %0.76
BITCOIN 44112.54 %0.78
ETHERIUM 2261.9851 %-0.14
BIST100 7937.86 %0.15
havadurum

Kalebodur Route serisi ile zamansız güzellik vurgulanıyor

Kalebodur'un endüstriyel tarzın estetik duruşunu yaşam alanınıza taşıdığı yeni serisi Route, beton görünümü ve dokusu, açık gri ve koyu gri tonları ise modern ve sofistike tasarım anlayışına vurgu yapıyor.

759

İç mekanlarda endüstriyel stilin artan etkisiyle beton görünümlü zeminler, sıra dışı dekorasyon tarzını benimseyenlerin gözdesi olmaya devam ediyor. Kalebodur'un Route serisi işlenmemiş brüt beton dokusunun zarif motiflerle zenginleştiği seri, betonun zamansız güzelliğini yaşam alanlarına yansıtıyor.

Mekanlarda bütünsellik sağlıyor

Kalebodur'un yeni serisi Route; modern ve sofistike bir tasarım anlayışını vurgu yapan açık gri ve koyu gri ton alternatiflerine sahip yeni seri 60x120 boyutlarıyla da mekanlarda bütünsellik sağlıyor. Karonun gücü ve dayanıklılığının en güzel örneklerinden olan Route serisi yoğun trafik ve aşınmanın olduğu zeminlerde fonksiyonelliği ve yüksek performans özelliğiyle uzun yıllar güvenle kullanılabiliyor.

Güvenli zeminler için teknolojik yüzeyler

Klasik antislip karolara göre daha fazla seçenek sunan Kale SlipFree teknolojisi birçok farklı seramik koleksiyonuna antislip özelliği sunuyor. Kale SlipFree teknolojisi seramiklere kaymazlık özelliği eklerken, pürüzsüz ve yumuşak yüzey elde edilmesini sağlıyor. Uygulandığı seramiğin doğal dokusunu değiştirmeden yıllar boyu yüksek performans gösteriyor. Kaymazlığın hayati önem taşıdığı mekanlarda güvenli zeminler oluşturan teknoloji; konutlar, mutfaklar, banyolar, teraslar, havuz kenarları, oteller, restoranlar, alışveriş merkezleri, metrolar, okullar, iş merkezleri için ideal bir tercih oluyor.

(Dilan Kaynak)

Paylaş