havadurum

İYİ Parti Çanakkale Milletvekili Uz, ÇTB Meclisi'ni ağırladı

İYİ Parti Çanakkale Milletvekili, Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyesi Rıdvan Uz, Çanakkale Ticaret Borsası Meclisi’ni TBMM'nde ağırladı.  

1750

Çanakkale Ticaret Borsası Meclisi, İYİ Parti Çanakkale Milletvekili, Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyesi Rıdvan Uz'a ziyarette bulundu. Ziyarette, Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz, Meclis Başkanı Birol Çetin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Aslı Akgül, Yönetim Kurulu Sayman Üye Ergin Kara, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Atak, Meclis Üyeleri Ahmet Uzun, Mehmet Tosun, Nazmi Tok, Sinan Yücel, TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Emrah Kuru ve Genel Sekreter Sevcan Elver yer aldı. Çanakkale Ticaret Borsası Meclisini makamında ağırlayan İyi Parti Çanakkale Milletvekili Rıdvan Uz ziyaret nedeni ile duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

“İş dünyası temsilcilerini Meclis’imizde ağırladık”

Rıdvan Uz “Bugün çok değerli hemşehrilerimi, iş dünyası temsilcilerimizi Meclisimizde ağırladık. Çanakkale Ticaret Borsası Başkanlarımıza Ticaret Borsasının Kıymetli Meclisine ve Genç Girişimciler Kurulu Başkanımıza nazik ziyaretleri için teşekkür ederim” dedi.

Borsa üyelerinin talepleri dile getirildi

ÇTB Başkanı Abdullah Deniz ev sahipliği için Çanakkale Milletvekili Rıdvan Uz’a teşekkür ederek sözlerine başladı. Başkan Deniz, Ayvacık Jeotermal TDİOSB projesi, Merkezi ÜPAK ve Bölgesel ÜPAK projeleri gibi Borsanın son dönemdeki projelerine ve yürüttüğü çalışmalara ilişkin bilgiler verdi. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette Çanakkale ve ülke gündemine ilişkin güncel konular ile Borsa üyelerinin taleplerine dair görüş alışverişinde bulundu.

(ERHAN TAYLAN)
Paylaş