DOLAR 31.1191 %0.06
EURO 33.8161 %0.01
G.ALTIN 2032.4106 %0.03
BITCOIN 54762.9908 %0.55
ETHERIUM 3190.291 %0.16
havadurum

İskenderoğlu, “Çanakkale’yi hep birlikte daha güzel bir şehir haline getireceğiz”

Cumhur İttifakı Çanakkale Belediye Başkan Adayı Jülide İskenderoğlu, seçim çalışmalarını aralıksız devam ediyor.  Gündüz çeşitli bölgelerde esnaf ziyaretleri yapan İskenderoğlu, akşamları ise çeşitli iş kollarından sektör temsilcileriyle bir araya geliyor.

824

Cumhur İttifakı Çanakkale Belediye Başkan Adayı Jülide İskenderoğlu, AK Parti ve MHP heyetleriyle birlikte çalışmalarını sürdürüyor. Kurum ziyaretlerinin yanı sıra esnaf ziyaretleri de yapan İskenderoğlu, Demircioğlu, İnönü Caddesi, Çarşı Caddesi ve Fetvahane Sokak’ta bulunan işyerlerini ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşlarla görüşen İskenderoğlu, bölgenin yıllardır çözülemeyen otopark ve trafik sorununu kısa sürede çözüme ulaştıracak projeleri hazırladıklarını söyledi. Caddenin, hem alışveriş hem de gezi için daha kullanışlı bir hale getirilmesine yönelik çalışma hazırladıklarını söyleyen İskenderoğlu, vatandaşların da taleplerini dinledi.

“Bizim hedefimiz, Çanakkale’yi daha yaşanabilir bir kent haline getirmek”

Jülide İskenderoğlu, Şehit Aileleri ile AK Parti ve MHP teşkilatları ile başladığı buluşmalara, esnaf odalarıyla devam ediyor. Kentte yaşayan engelliler ve aileleri, Madeni İşler ve Sanatkarlar, Berberler ve Kuaförler, Terziler, Bakkallar ve Bayiler Odalarına bağlı esnaflarla buluşmalar düzenleyen İskenderoğlu, bu toplantılarda da sektör temsilcilerinin belediyeden taleplerini alıyor. Esnafların dile getirdiği sorunlarla yapılmasını istediği projeleri dinleyen Jülide İskenderoğlu, “Bizim hedefimiz, Çanakkale’yi daha yaşanabilir bir kent haline getirmek. Bunu yaparken de ‘Ben yaptım, oldu’ yerine bütün paydaşlarımızın katılımlarıyla kararlar almak. Bu toplantılarımızda, kıymetli hemşehrilerimiz projelerini, şikayet ve taleplerini dile getiriyorlar. Bizler de notlar alarak çalışmalarımızı buna göre şekillendiriyoruz. Sadece bu toplantılarda değil, şehirde gezen proje ekiplerimiz de bir araya gelemediğimiz hemşehrilerimizin taleplerini topluyor. ‘Sen-Ben yok, Biz varız’ diyerek, Çanakkale’yi hep birlikte daha güzel bir şehir haline getireceğiz” diye konuştu.

(SAİM TUNÇMAN)
Paylaş