DOLAR 31.1462 %0.15
EURO 33.8127 %0.01
G.ALTIN 2032.0003 %0.01
BITCOIN 57202.5609 %5.03
ETHERIUM 3249.7839 %2.02
havadurum

Hanımın Çiftliği Hamza Kimdir? Hamza’nın Sonu Ne Oldu? Hanımın Çiftliği’nde Şok Eden Gelişme!

Hanımın Çiftliği dizisindeki Hamza karakteri, son bölümde infaz edildi. Peki, Hamza kimdir, neden öldürüldü ve diziden neden ayrıldı? İşte, merak edilen tüm detaylar…

576

Hanımın Çiftliği, teve2 ekranlarında yayınlanan ve izleyicileri ekran başına kilitleyen bir dizi. Dizinin başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Özgü Namal, Selda Alkor, Caner Kurtaran, Ebru Özkan, Uğur Polat, Selin Demiratar, Serdar Orçin, Burak Sergen ve Menderes Samancılar gibi ünlü isimler yer alıyor.

Dizinin konusu, 1940’lı yıllarda Anadolu’da yaşayan Güllü ve Muzaffer’in aşkını ve çiftlik hayatını anlatıyor. Dizide, Güllü’nün ilk kocası olan Hamza da önemli bir rol oynuyor. Hamza, Güllü’ye zorla sahip olmak isteyen, hırslı, kurnaz ve acımasız bir adam. Güllü, Hamza’dan kurtulmak için Muzaffer ile evleniyor, ancak Hamza peşini bırakmıyor.

Hamza Kimdir?

Hamza, dizinin kötü karakterlerinden biri. Güllü’nün ilk kocası olan Hamza, onu sevmiyor, sadece malı ve parası için evleniyor. Güllü, Hamza’nın şiddetine ve zulmüne dayanamayarak kaçıyor ve Muzaffer ile tanışıyor. Muzaffer, Güllü’ye aşık oluyor ve onunla evlenmek istiyor. Ancak, Hamza bunu engellemek için her yolu deniyor.

Hamza, Güllü ve Muzaffer’in evlenmesine engel olamayınca, onları ayırmak için planlar yapmaya başlıyor. Hamza, Güllü’nün kardeşi Selim’i de kullanarak, Muzaffer’in eski karısı Behiye’nin ölümüyle ilgili sırları ortaya çıkarmaya çalışıyor. Hamza, Muzaffer’i öldürmek için de fırsat kolluyor.

Hamza’nın bir de Serap adında bir sevgilisi var. Serap, Hamza’yı gerçekten seviyor ve onunla evlenmek istiyor. Ancak, Hamza Serap’ı da sadece kullanıyor ve ona yalan söylüyor. Serap, Hamza’nın gerçek yüzünü gördüğünde, ondan ayrılmak istiyor, ancak Hamza buna izin vermiyor.

Hamza Neden Öldürüldü?

Hanımın Çiftliği dizisinin 51. bölümünde, Hamza’nın sonu geldi. Hamza, Muzaffer’i öldürmek için pusuya yattı, ancak planı ters tepti. Muzaffer, Hamza’nın saldırısından kurtuldu ve onu vurdu. Hamza, ağır yaralandı ve hastaneye kaldırıldı.

Hamza, hastanede ölmeden önce, Serap’ı yanına çağırdı. Serap, Hamza’yı affetti ve ona son bir kez sarıldı. Ancak, bu sırada Hamza’nın düşmanlarından biri, hastaneye girdi ve Hamza’yı infaz etti. Hamza, Serap’ın kollarında can verdi.

Hamza Diziden Neden Ayrıldı?

Hamza karakterini canlandıran Caner Kurtaran, diziden ayrılma nedenini sosyal medya hesabından açıkladı. Kurtaran, dizinin senaryosunda Hamza’nın ölmesinin planlandığını ve bunun bir tercih olmadığını belirtti. Kurtaran, dizide çalıştığı ekibe ve izleyicilere teşekkür etti ve yeni projelerde görüşmek ümidiyle veda etti.

(ERHAN TAYLAN)
Paylaş