havadurum

Gezen ÇTSO'da görüşmeler sağladı

Çanakkale Belediyesi CHP Belediye Meclis üyesi ve Grup Başkanvekili Av. Erdal Gezen ve beraberindekiler, ÇTSO Yönetim Kurulu'na ziyaret gerçekleştirdi.

1334
Çanakkale Belediyesi CHP Belediye Meclis üyesi ve Grup Başkanvekili Av. Erdal Gezen tarafından Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası'na gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında, kent gündemine ilişkin görüşmeler sağlandı.

"Kim bir tuğla koysa minnettarız"

ÇTSO Kongre ve Fuar Merkezi'nde gerçekleşen ziyarette; ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Başkan Yardımcısı Ersin Kahraman ile Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu. Ziyaretle ilgili bilgi veren Başkan Semizoğlu; "Üyelerimizin ziyareti bizleri memnun etti. Üyelerimizin sektörleri ile ilgili bilgi aldık. Çanakkale'de yaşayanlar olarak hepimizin ortak arzusu memleketimizin gelişerek, dokusundan bir şey kaybetmeden büyümesidir. Üyelerimize bu noktada gösterdikleri faaliyetler ve emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Çanakkale'nin hak ettiği konuma gelebilmesi için yapılan ve yapılacak olan çalışmalara kim bir tuğla koysa minnettarız" dedi.

Yoğun bir katılımla gerçekleşti

Ziyaretler kapsamında Gezen'e; Çanakkale Belediyesi CHP Belediye Meclis üyesi ve Grup Başkanvekili Av. Erdal Gezen, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası bir önceki dönem Meclis Katip Üyesi olan Koç Isı Sistemleri sahibi Kanber Koç, Çanakkale Atlas İnşaat Sahibi Evren Nuransoy, Belli Mühendislik Sahibi Cem Belli, Haluk Güven Sigorta Ltd. Şti. sahibi Murat Acar, Sibel Koç ve Ticaret Sicil emekli müdürümüz Birten Sarıbaş eşlik etti.
(Gökhan Özkurnaz)
Paylaş