DOLAR 31.3882 %0.00
EURO 34.0709 %0.00
G.ALTIN 2100.9803 %0.00
BITCOIN 62007.1205 %-1.64
ETHERIUM 3430.2896 %-0.54
havadurum

Gelinim Mutfakta Melahat’ın Yürekleri Isıtan Kararı! Gelinim Mutfakta Melahat Kimdir, Kaç Yaşında?

Gelinim Mutfakta programının sevilen yarışmacısı Melahat, elenme kararının ardından verdiği kararla herkesi duygulandırdı. Peki, Melahat kimdir, kaç yaşında ve neden elenmek istedi? İşte merak edilenler…

665

Gelinim Mutfakta programının sevilen yarışmacısı Melahat, elenme kararının ardından verdiği kararla herkesi duygulandırdı. Peki, Gelinim Mutfakta Melahat kimdir, kaç yaşında? Gelinim Mutfakta Melahat’ın instagram hesabı nedir? İşte detaylar…

Gelinim Mutfakta Melahat Kimdir?

Gelinim Mutfakta Melahat, Kanal D ekranlarında yayınlanan popüler yemek yarışması programı Gelinim Mutfakta’nın 1306. bölümünde tanıtılan 19 yaşındaki bir katılımcıdır. Melahat, 2 yıllık evlidir ve 10 aylık bir bebeği vardır. Kayserili olan Melahat, eşiyle birlikte İzmir’de yaşamaktadır. Melahat, programda kaynanası Yeşim ile birlikte yarışmaktadır.

Gelinim Mutfakta Melahat Neden Elenmek İstedi?

Gelinim Mutfakta programının 262. hafta finalinde yarışmaya veda eden gelin-kaynana belli oldu. Hafta toplamında en düşük puanı alan Melahat Demir, elenme kararıyla karşı karşıya kaldı. Ancak, Melahat’ın kaynanası Yeşim, elenme kararının geri çekilmesini ve Melahat’ın devam etmesini istedi. Yeşim, Melahat’ın çok genç olduğunu ve programda kendini geliştirmesi gerektiğini söyledi. Melahat ise, bu yürekten isteği karşısında herkesi şaşırtan bir karar verdi. Melahat, programdan ayrılmak istediğini ve yerine başka bir gelin-kaynana ikilisinin gelmesini istediğini açıkladı. Melahat, programda çok mutlu olduğunu ancak evine ve bebeğine dönmek istediğini belirtti. Melahat’ın bu kararı, stüdyodaki herkesi duygulandırdı ve büyük alkış aldı.

Gelinim Mutfakta Melahat’ın Instagram Hesabı Nedir?

Gelinim Mutfakta Melahat’ın instagram hesabı melahatdemirr olarak bilinmektedir. Melahat, instagram hesabında programda yaşadığı anları, ailesiyle olan fotoğraflarını ve günlük hayatından kesitleri paylaşmaktadır. Melahat’ın instagram hesabını takip ederek, onun hayatına daha yakından tanık olabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Programı Hakkında Bilgiler

Gelinim Mutfakta programı, Nursel Ergin’in sunuculuğunu yaptığı, hafta içi her gün saat 13.00’te Kanal D’de yayınlanan bir yemek yarışması programıdır. Programda, dört gelin ve dört kaynana birbirleriyle yarışmaktadır. Her gün bir gelin, kendi evinde yemek yapar ve kaynanalar tarafından puanlanır. Haftanın sonunda en yüksek puanı alan gelin, 10 altın bilezik kazanır. Program, başladığı tarihten itibaren büyük ilgi görmekte ve reyting rekorları kırmaktadır. Programa katılmak isteyenler, başvuru formunu doldurarak veya whatsapp hattına mesaj atarak başvurabilirler.

(ERHAN TAYLAN)
Paylaş