DOLAR 28.9297 %0.10
EURO 31.2452 %-0.11
G.ALTIN 1888.3955 %0.72
BITCOIN 44261.57 %1.12
ETHERIUM 2261.6571 %-0.16
BIST100 7909.81 %0.10
havadurum

Dursun Özbek’ten Transfer, Sponsorluk ve Grabara Açıklamaları!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, sponsorluk imza töreninde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Özbek, transfer çalışmaları, sponsorluk gelirleri ve Kopenhag kalecisi Kamil Grabara ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

1034

Dursun Özbek’ten transfer, sponsorluk ve Grabara açıklamaları! Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, bugün yapılan sponsorluk anlaşmasının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Özbek, transfer çalışmalarının devam ettiğini, sponsorluk gelirlerinin 50 milyon Euro’ya ulaşacağını ve Kopenhag kalecisi Kamil Grabara ile ilgili ne yapacaklarını yakında öğreneceklerini söyledi. İşte, Özbek’in açıklamalarından satır başları…

Transfer Çalışmaları

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, transfer çalışmaları hakkında şu bilgileri verdi:

“Önümüzde 10 günlük bir süre var. Tabii ki transfer detaylarının çok açıkça basında paylaşılması kulüplerin aleyhine. Biz ara kesmeden devam ediyoruz. Transfer çalışmalarımızda önceliğimiz takımın ihtiyaç duyduğu bölgelere takviye yapmak. Bu konuda teknik direktörümüz Fatih Terim ile sürekli istişare halindeyiz. Transferde son dakikaya kadar mücadele edeceğiz.”

Sponsorluk Gelirleri

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, sponsorluk gelirleri hakkında şu bilgileri verdi:

“Ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım büyük bir çaba gösterdi ve Galatasaray tarihinde ulaşılmamış sponsor rakamlarına ulaşmak üzereyiz. Şu anda 33-34 milyon Euro civarındayız. Hedefimiz bu sezonki sponsorluk anlaşmalarını 50 milyon Euro seviyesine çıkarmak. Bunu görüyoruz. Buna ulaşmak için derin bir çaba içerisindeyiz. Kaçıncı sponsorluk anlaşması oldu bilmiyorum, ben sayıyı kaybettim. 50 milyon Euro seviyesine kadar durmayacağız.”

Grabara Olayı

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Kopenhag kalecisi Kamil Grabara ile ilgili şu bilgileri verdi:

“Kopenhag kalecisiyle alakalı bir girişim yapıp yapmayacağımızı yönetim kuruluyla beraber konuşuyoruz. Yakında öğrenirsiniz. Bu konuda UEFA’ya başvurup başvurmayacağımız da belli olacak. Biz Galatasaray olarak her zaman fair play çerçevesinde hareket ediyoruz ve rakiplerimize saygılıyız. Ama rakiplerimizin de bize saygılı olmasını bekliyoruz.”

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, sponsorluk imza töreninde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Özbek, transfer çalışmalarının devam ettiğini, sponsorluk gelirlerinin 50 milyon Euro’ya ulaşacağını ve Kopenhag kalecisi Kamil Grabara ile ilgili ne yapacaklarını yakında öğreneceklerini söyledi.

Yunus Erzincanlı

Paylaş