DOLAR 28.9435 %-0.17
EURO 31.2285 %0.01
G.ALTIN 1864.6003 %-0.11
BITCOIN 43785.9208 %-0.40
ETHERIUM 2362.1835 %-0.60
havadurum

Dönence dizisinin konusu nedir? Dönence dizisinin 9. Bölümünde ne oldu?

Dönence dizisinin konusu nedir? Dönence dizisinin karakterleri ve onları canlandıran oyuncular kimler? Kanal D’nin sevilen gençlik dizine dair en çok merak edilenler haberimizde…

974

Dönence dizisi, Kanal D’de yayınlanan ve gençlik, romantik ve dram türlerinde bir dizi olarak izleyicilerin ilgisini çekiyor. Dizinin konusu, oyuncuları ve yeni bölümü hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

Dönence dizisinin konusu nedir?

Dönence dizisinin konusu, asperger sendromlu bir kardeşe sahip olan Gece’nin hayatını anlatıyor. Gece, kardeşi Gülce’ye bakmak için üniversite hayallerinden vazgeçmiş ve bir kafede çalışmaya başlamıştır. Gece’nin hayatı, kafeye gelen ünlü müzik yapımcısı Miro ile tanışmasıyla değişir. Miro, Gece’nin sesine hayran kalır ve onu yıldız yapmak ister. Ancak Gece’nin kardeşi Gülce, Miro’nun eski sevgilisi Verda’nın kız kardeşidir. Bu durum, Gece ve Miro arasındaki ilişkiyi zorlaştırır. Dizide, Gece’nin hem aşk hem de kariyer hayatında yaşadığı zorluklar, sevinçler ve dramalar ekrana yansıyor.

Dönence dizisinin ne zaman ve nerede çekiliyor?

Dönence dizisinin çekimleri, 2021 yılının yaz aylarında başlamıştır. Dizinin çekimleri, İstanbul’un farklı semtlerinde gerçekleştirilmektedir. Dizinin bazı sahneleri ise Bursa’nın Mudanya ilçesinde çekilmektedir.

Dönence dizisinin karakterleri ve onları canlandıran oyuncular kimler?

Dönence dizisinin başrolünde Gece karakterini Sümeyye Aydoğan canlandırıyor. Gece, kardeşi Gülce’ye bakmak için müzik hayallerinden vazgeçen fedakar bir kızdır. Dizinin diğer önemli karakterleri ve onları canlandıran oyuncular şöyle:

  • Miro: Gece’nin aşkı olan Miro’yu Caner Topçu oynuyor. Miro, ünlü bir müzik yapımcısıdır.
  • Gülce: Gece’nin asperger sendromlu kardeşi olan Gülce’yi Eylül Su Sapan oynuyor. Gülce, matematikte çok yeteneklidir.
  • Cem: Gece ve Gülce’nin babası olan Cem’i Emre Kınay oynuyor. Cem, gizli bir hastalıkla mücadele etmektedir.
  • Verda: Miro’nun eski sevgilisi olan Verda’yı Özge Özacar oynuyor. Verda, Gülce’nin ablasıdır.
  • Özgür: Gece’nin en yakın arkadaşı olan Özgür’ü Berkay Tulumbacı oynuyor. Özgür, Gece’ye aşıktır.

Dönence dizisinin 9. bölümü ne anlatıyor?

Dönence dizisinin 9. bölümünde şu olaylar yaşandı:

Gece, Gülce üzerinden yapılan suçlamalarla karşı karşıya kalır. Cem’in gizlemeye çalıştığı hastalığı bir sürü soru işaretini de beraberinde getirir. Miro’nun Gece’yle tekrar yakınlaşabilmek için Harun’un yardımıyla kurduğu plan git gide tehlikeli olmaya başlar. Özgür, Gece’ye gerçekleri anlatamamanın verdiği yükle baş başa kalır. (Nilay Günay)

Paylaş