havadurum

Devin öldü mü? Aile dizisinin finalinde yaşananlar şoke etti!

Show TV’nin sevilen dizisi Aile, 30. bölümüyle ekranlara veda etti. Dizinin finalinde Devin’in hayatı tehlikeye girdi. Peki, Devin öldü mü? Aile dizisinin finalinde neler oldu? İşte merak edilenler…

694

Show TV’nin sevilen dizisi Aile, 30. bölümüyle ekranlara veda etti. Dizinin finalinde Devin’in hayatı tehlikeye girdi. Peki, Devin öldü mü? Aile dizisinin finalinde neler oldu? İşte merak edilenler…

Aile dizisi final mi yaptı?

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın paylaştığı Aile dizisi, en başında yapılan anlaşma gereği 30. bölümle ekran macerasını noktaladı. Dizinin final bölümü herkesi duygulandırırken başrollerden de peş peşe veda paylaşımı geldi. Serenay Sarıkaya, “Son kez Aile… Hepinizi çok seviyorum kucaklıyorum. Yeniden bir yerlerde karşılaşmak üzere” ifadelerini kullandı. Kıvanç Tatlıtuğ ise “Bugün bir Aile olarak başladığımız ve öyle devam eden yolculuğumuzda sona geldik. Aile’ye emeği geçen tüm oyuncu ve set arkadaşlarıma 30 bölüm bizimle olan ve destek veren siz güzel izleyicilerimize çok teşekkür ederim. Bu güzel ekip ile yolumuz tekrar kesişecek” dedi.

Devin öldü mü? Aile dizisinin finalinde ne oldu?

Aile dizisinde Devin karakterine can veren Serenay Sarıkaya’nın final bölümündeki oyunculuğu herkesi kendine hayran bıraktı. Dizinin final bölümünde Aslan, Devin’e ulaşamayınca hızla harekete geçer. Devin’in hamileliği riskli bir döneme girer, aile büyük bir acıyla sınanır. Devin, zorlu bir doğum yapar ve hem kendisinin hem de bebeğinin hayati tehlikesi olur. Devin’in öldüğü sanılırken, 2029 yılına gidildiğinde Devin’in sağlıklı bir şekilde hayatta olduğu görülür. Devin ve Aslan’ın oğulları da sağlıklı bir şekilde dünyaya gelir. İkili oğullarının adını hayatını kaybeden Aslan’ın abisi Cihan’ın adını verir. Soykanlar için tüm kötü günler geride kalır, Aslan ve Devin yıllar sonra hayalini kurdukları Urla’da açtıkları Bir Aile Restoranı’nda büyük bir akşam yemeği düzenleyerek Devin’in doğum gününü kutlar.

Aile dizisi oyuncuları kimler?

Aile dizisinin oyuncu kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Nur Sürer, Nejat İşler, Canan Ergüder, Yüsra Geyik, İpek Çiçek ve Emel Göksu gibi isimler yer alıyordu. Dizinin son bölümünde Cihan Soykan karakterinin ölümü izleyicileri yasa boğdu. Peki, Cihan’ı canlandıran Nejat İşler diziden neden ayrıldı? İşler, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Aile dizisindeki Cihan karakteriyle ilgili bir açıklama yapmak istiyorum. Bu karakteri canlandırmak benim için büyük bir onurdu. Ancak dizinin senaryosu gereği Cihan karakterinin ölmesi gerekiyordu. Bu karar dizinin yaratıcı ekibi tarafından alındı ve ben de saygı duydum. Aile dizisinde çalıştığım tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. Umarım sizler de Cihan’ı sevmişsinizdir” dedi.

(HABER MERKEZİ)
Paylaş