havadurum

Dardanel’de Erzurum mesaisi

Çıkışını Siirtspor yenilgisiyle inkıtaya uğratan Kırmızı-Beyazlı takım pazar günü 18 Mart Stadı’nda Doğu Anadolu temsilcisini konuk edecek...

664
Haftalık rutin çalışmalarına başlayan 3.lig,  3.grup takımı Çanakkale Dardanelspor sezonun bitimine 540 dakika kala evinde dişli rakip Erzurum Büyükşehir Belediyespor’u ağırlayacak. Zorlu, yorucu ve  binlerce kilometre kat edilerek oynanan ligde artık son 6 haftaya girildi.
 
Haftalardan bu yana liderliğini açık ara sürdüren Hatayspor ekstra sürprizler yaşamazsa, grup şampiyonu olarak direkt 2.lige yükselecek. Klasmanı 2, 3, 4, ve 5. sırada tamamlayan ekipler şanslarını Play-Off’da değerlendirerek, sezon hedeflerine ulaşmak isteyecek. Ligin alt basamaklarında ise henüz kesinleşmiş bir durum yok. Sezon sonunda son 4 sırada kalanlar profesyonel lige veda edecekler.
 
Sonuncu Çarşambaspor ile Afyonkarahisarspor’un işi oldukça zor. Araklıspor, Ankara Demirspor ve Diyarbakır Kayapınar Belediyespor ise hiç de rahat değil. Tüm takımlar için oynanacak 6, alınabilecek 18 puan daha bulunuyor.
Paylaş