havadurum

ÇTSO Üyeleri 46. TURKEYBUILD İstanbul yapı fuarını ziyaret etti

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası, inşaat sektöründe faaliyet gösteren 7 No'lu meslek grubu üyelerini, 17 - 20 Nisan tarihlerinde TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenen 46. TURKEYBUILD İstanbul Yapı Fuarına götürdü.

1066

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO), inşaat sektöründeki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip etmek amacıyla üyelerine network olanağı sunmak için İstanbul'da düzenlenen 46. Turkeybuild İstanbul Yapı Fuarı'na bir ziyaret düzenledi. Geziye inşaat sektöründe faaliyet gösteren 7 No'lu meslek grubundan üyeler ve oda personeli bu gezide yer aldı.

"Sektördeki gelişmeler yakından takip edilecek"

Fuar ile ilgili bilgi veren Meclis Üyesi Ersin Vural; “46. TURKEYBUILD İstanbul Yapı Fuarı, bölgedeki en etkili iş platformu olmasının yanı sıra, Türk yapı sektörünün en uzun süredir düzenlenen fuarı olma özelliğini de taşıyor. Fuarda ikili görüşmeler yaparak yeni firmalar ile de tanışma fırsatı bulduk. Bu vesile ile sektörde meydana gelen gelişmeleri yakından takip ederek bilgi alma şansına sahip olduk. Odamız desteğiyle gerçekleşen fuar ziyaretimiz için Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odasına teşekkür ediyoruz.” dedi.

(ERHAN TAYLAN)
Paylaş