havadurum

ÇOMÜ'de Politika Geliştirme Çalıştayı Gerçekleşti

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Politika Geliştirme Çalıştaylarının ilki ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu başkanlığında gerçekleşti.

957

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Politika Geliştirme Çalıştaylarının ilki Rektörlük Senato Salonunda gerçekleşti. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu başkanlığında gerçekleşen çalıştaya; Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Evren Karayel Gökkaya, Kaliteden Sorumlu Dekan Yardımcıları, Müdür Yardımcıları, Daire Başkanları, Üniversitemiz Kalite Komisyonu Üyesi Öğrenci Temsilcileri, Politika Geliştirme Komisyonları Başkanları ve Kalite Geliştirme ve Kurumsal İzleme Koordinatörlüğü katıldı.

"Değerli görüşleriniz bizler için önemlidir"

Rektör Erenoğlu, yaptığı açılış konuşmasında 2024-2028 yılları arasında uygulanacak olan stratejik planın yayınlandığını, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinin politika belgelerinin bu plan doğrultusunda hedefe uygun bir şekilde güncellendiğini dile getirerek şunları söyledi: Bugün yaptığımız çalıştayla amacımız, Stratejik Plana uygun olarak Politika Geliştirme Komisyonları tarafından hazırlanan politika belgelerini sizlere sunmak, geri dönüşlerinizi almak ve nihai şeklini vermektir. Bu bağlamda değerli görüşleriniz bizler için önemlidir. Görüşlerinizi bekliyoruz" dedi. Kalite Geliştirme ve Kurumsal İzleme Koordinatörlüğü Koordinatör Yardımcısı Öğr. Gör. Gökhan Çalışkan yaptığı sunumda politika geliştirme süreçleri ve yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler sundu.

(ERHAN TAYLAN)
Paylaş