DOLAR 28.9547 %-0.13
EURO 31.2289 %0.01
G.ALTIN 1862.8906 %-0.20
BITCOIN 43890.7802 %-0.16
ETHERIUM 2364.9802 %-0.48
havadurum

Çanakkale ve Rize Ticaret ve Sanayi Odaları kardeşlik protokolü imzaladı

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, son dönemde güçlü işbirlikleri oluşturmak için hareketli bir dönemi temsil eden Rize Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu'nu ziyaret etti. Ziyarette Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası ile Rize Ticaret ve Sanayi Odası arasında kardeşlik protokolü imzalandı.

775

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Rize Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret ederek kardeşlik protokolünü imzaladı. Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk Semizoğlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Rize Ticaret ve Sanayi Odası'nın ev sahipliğinde gerçekleşen bu önemli buluşmada yer aldı. Rize Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu ve ekibi, ziyaretçilere sıcak bir karşılama sundu.

Rize Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu, Meclis Başkanı Ahmet Arif Mete, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Artan, Sayman Üye Alpaslan Razıoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Abdurrahman Çemberci, Hamza Tüylüoğlu, Ramazan Aydoğan, Mehmet Üzümcü, Meclis Katip Üyesi Yaşar Bilgin ile birlikte Genel Sekreter Gafur Karali ve Genel Sekreter Yardımcısı Emrah Kaytaz ev sahipliği yaptı.

Ziyaret ile ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Rize Ticaret ve Sanayi Odası Çanakkale Zaferimizin 100. Yılı olan 2015 yılında Odamızı ziyaret etmişlerdi. Biz de Cumhuriyetimizin 100. Yılında ziyaret ederek anlamlı bir hatıra bırakmak istedik. İmzalamış olduğumuz Kardeş Oda Protokolü ile de zaten iki oda arasında var olan işbirliğimizi daha da güçlendirerek ticaret fırsatları oluşturmak, iki oda üyeleri arasındaki iletişimi artırmak istiyoruz. Protokolümüzün bu amacımıza hizmet edeceğine inanıyor ve hayırlı olmasını diliyorum. Güzel ev sahiplikleri için de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

(Erhan Taylan)

Paylaş