havadurum

Çanakkale ve Balıkesir İlleri Oda ve Borsaları Genel Sekreterleri İstişare Toplantısı TOBB'da Gerçekleştirildi

Çanakkale ve Balıkesir İlleri Oda ve Borsaları Genel Sekreterleri İstişare Toplantısı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde TOBB Genel Sekreteri Mustafa Saraçöz’ün başkanlığında düzenlendi.

1028

Çanakkale ve Balıkesir illerinin oda ve borsalarının genel sekreterleri arasında iş birliği ve koordinasyonu artırmak amacıyla Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nde (TOBB) bir istişare toplantısı düzenlendi.

Toplantı, TOBB Genel Sekreteri Mustafa Saraçöz'ün başkanlığında gerçekleşti. Saraçöz'ün yanı sıra, TOBB Odalar ve Borsalar Daire Başkanı Volkan Tufan, Muhasebe Müdürü Yüksel Öztürk, Hukuk Müşaviri İbrahim Bayar, Reel Sektör Araştırma Geliştirme Daire Başkanı Mustafa Kemal Günay da toplantıya katılarak genel sekreterlerin sorularını cevapladılar.

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri'nden Teşekkür

Toplantıya katılan Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Sema Sandal, birlikte yapılan çalışmaları değerlendirerek şunları söyledi: "Çanakkale İli Oda ve Borsaları olarak hep birlikte toplantıya katıldık. Sorumluluk alanımızdaki faaliyetlerimiz, toplantılarımız, verilen belgeler, kullandığımız programlar vb. konularda gerek kendi tespitlerimiz gerekse üyelerimizden iletilen talep ve önerileri aktardık. Çözüm odaklı yaklaşımları için Genel Sekreterimiz Mustafa Saraçöz başta olmak üzere Birliğimizin tüm daire başkanlarına, müdürlerine, uzman personellerine teşekkür ediyorum."

(SAİM TUNÇMAN)
Paylaş