havadurum

Çanakkale’nin 'turizm şehri' olması için ortak deklarasyon hazırlığı!

Çanakkale turizm sektör temsilcileri Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nda toplandı. ÇTSO Ahmet Çelik, “Çanakkale’yi gerçek anlamda bir ‘Turizm Şehri’ yapmak için sektör temsilcileri olarak güç birliği içinde kamuoyuna duyurmak için ortak bir deklarasyon hazırlığımız var” dedi.

1055

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleşen toplantıda; ÇATOD Başkanı Koray Özcan, ÇATUD Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Taş, ÇARO Başkan Yardımcısı Ercan Yavuz, TÜRSAB’ı temsilen ve Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Çelik ile Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

“Yakın zamanda duyuracağız”

ÇTSO ev sahipliğinde gerçekleşen deklarasyon hakkında bilgi veren Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Çelik; “Çanakkale’nin sahip olduğu zengin turizm potansiyelini en doğru ve verimli şekilde değerlendirerek şehrin ekonomik hayatına azami ölçüde katkı sunmak, Çanakkale’yi gerçek anlamda bir ‘Turizm Şehri’ yapmak için sektör temsilcileri olarak farklı platformlarda dile getirdiğimiz taleplerimizi güç birliği içinde kamuoyuna duyurmak için ortak bir deklarasyon hazırlığımız var. Daha önceki toplantımızda dile getirdiğimiz konuları ortak bir dille sadeleştirdik. Yakın zamanda duyurmak üzere bugün bir çalışma yaptık. Kendilerine katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

(SAİM TUNÇMAN)
Paylaş